Viki Gabor skradła serca widzów Telewizji Polskiej, czy jej najnowszy klip zrobi to samo? Nastolatka wydaje się tym nie przejmować zbytnio, bo jak głosi tytuł „I o co ta afera?”.

Czy Viki Gabor zdaje się faktycznie tak nie przejmować opinią publiczną? Ze względu na swój wiek pewnie jest dość trudno, jednak wejść do show-biznesu i się w nim utrzymać bez tej cechy jest praktycznie niemożliwe. A jednak Viki Gabor udaje się widocznie bardzo dobrze opanować tę zdolność, bowiem na polskiej scenie muzycznej wciąż jest o niej głośno.

Młoda gwiazda muzyki pop, a nawet bardzo młoda, co jest jej często wypominane, a właściwie krytykowane zasłynęła w ubiegłym roku w The Voice Kids. Dotarła wówczas do finału edycji, i pomimo tego, że nie wygrała to radzi sobie lepiej niż niejeden doświadczony artysta. Pytanie tylko czy to zasługa jej czy całego sztabu osób z jej wytwórni muzycznej. Tak czy inaczej w tym roku nastolatka wydała swoją pierwszą płytę pt. Gataway, którą jej w większości młodzi fani bardzo chwalą.

ZOBACZ TAKŻE: Łzy w oczach jurorów The Voice of Poland. Zobacz niesamowite wykonanie hitowego utworu

SPRAWDŹ KONIECZNIE: Występ tego uczestnika The Voice of Poland bije rekordy popularności

Viki Gabor – I o co ta afera?

„I co ta afera” – pisała jeszcze kilkanaście godzin temu na swoim Instagramie nastolatka. A miał to być post promujący nowy klip do piosenki „Afera”. Jest on już dostępny, bowiem premiera była zaplanowana na dzisiaj na godzinę 12.30. Jak przystało na Viki Gabor kolory królują w całym teledysku, jednak w porównaniu do innych jest on dość odważny – jak na nasze skromne oko.

Jak na ucho też, ponieważ tekst też jest dość intencjonalny naszym zdaniem. A naszej interpretacji odnosi się właśnie do tej „afery” wokół młodej Viki. Mówiąc wprost wokalista ma dopiero 13 lat, a została rzucona na dość głęboką wodę. Zaś teksty pod tytułem „do szkoły” czy „do nauki” chyba już zaczęły prześladować Gabor. Zresztą, sami posłuchajcie, sami wyciągnijcie wnioski. Warto dodać, że tekstów Viki nie pisze sama, a to też istotne.

ZOBACZ TEŻ: Viki szykuje niesamowitą niespodziankę. Uchyliła już rąbka tajemnicy

Tak czy inaczej nowy numer od Viki Gabor już jest dostępny, zaś jej fani bardzo ciepło go przyjęli, patrząc chociażby na komentarze pod klipem. A więc – zachęcamy do oglądnięcia.

Zobacz również: