Nowy serial stacji TVP „Uzdrowisko” robi furorę wśród widzów. Jak nowa koncepcja sprawdzi się na dłuższą metę? Sądząc po innych powiązanych z serialem produkcjach zapowiada się obiecująco.

Nowy serial pt. „Uzdrowisko” ukazał się na antenie Telewizji Polskiej w jesiennej ramówce stacji. Jeszcze w lipcu media informowały nas, iż zdjęcia do rzeczonej produkcji już ruszają. Dziś w połowie października mamy za sobą już kilka odcinków serialu. Jak wspomnieliśmy jest on bardzo powiązany z taką produkcją jak „Sanatorium miłości”, bowiem już w jego pierwszych odcinkach pojawiły się gościnnie aktorki Nina Busk i Wiesława Kwiatek.

Serial planowo ma na razie 1 sezon. Jednak jak widać, dzięki dużej sympatii widzów może być szansa na kolejne sezony. Każdy odcinek trwa niecałe pół godziny, więc widzowie z niecierpliwością czekają na każdy kolejny, mimo że jest on emitowany od poniedziałku do piątku.

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska zdradza kulisy siódmego sezonu Rolnik szuka żony. Będzie się działo!

Elementem stałym całej serii jest mianowana uzdrowiskowym tercetem grupa seniorek, którą dowodzi Ewa Florczak. Mają one rolę „żywych komentatorek” wydarzeń w tytułowym uzdrowisku. Jeśli ktoś śledzi losy bohaterów serialu ten wie, że jego motywem przewodnim jest uratowanie ośrodka przed upadkiem. Wątek ten prowadzi do różnym zabawnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Uzdrowisko – TVP kontynuuje serial?

Na takie spekulacje jednak jeszcze ciut za wcześnie. Same władze stacji TVP jak na razie milczą na ten temat. Jednak możemy spekulować, że plan dalsze serie serialu już się kreuje. Dlaczego?

Stacja TVP niedawno ruszyła z nową kampanią pt. „Zostań gwiazdą Uzdrowiska”. Akcja ta organizowana była od 9 do 27 września. Pod konkretny adres mogli wysyłać swoje zgłoszenia wszyscy miłośnicy seriali, którzy chętnie mogliby wystąpić na ekranie, a przy okazji mięliby do tego dryg. Żadnych oficjalnych informacji na temat obsady kolejnej serii lub jej nowych aktorów jeszcze nie ma. Jednak to kwestia czasu.

ZOBACZ TEŻ: Wiadomości TVP ze świetnym wynikiem oglądalności. Tylko jeden program okazał się popularniejszy

Zobacz również: