Meghan Markle

Bez wątpienia żona Księcia Harry’ego nie należy do zbyt lubianych członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo tego, Meghan Markle zdecydowała się otworzyć przed opinią publiczną. Nieoczekiwanie księżna wyznała, że doświadczyła prawdziwego dramatu. Czy teraz poddani spojrzą na nią łaskawszym okiem?

Wzruszające wyznanie Meghan Markle

Księżna Sussex jest chyba jedną z najczęściej atakowanych członków brytyjskiej monarchii. Od momentu kiedy świat dowiedział się o jej związku z Księciem Harrym, Meghan znalazła się na celowniku mediów. Sytuacji nie zmieniła nawet ciąża Markle. Spodziewająca się dziecka Amerykanka, zamiast spokoju musiała mierzyć się z ciągłą krytyką.

Niewątpliwie szczere wyznanie Meghan Markle musiało mocno zaskoczyć opinię publiczną. W końcu była aktorka uchodzi za przebiegłą i nieczułą osobę, która nie zważając na uczucia Harry’ego, oddzieliła go od najbliższej rodziny.

Tymczasem Księżna Sussex przyznała, że bardzo dotknęła ją nieustanna krytyka ze strony dziennikarzy i poddanych. Meghan Markle nie ukrywa, że bezpardonowe ataki wywarły negatywny wpływ na jej zdrowie psychiczne: „Jeśli ludzie mówią o tobie nieprawdziwe rzeczy, to bardzo niszczy”. Tym bardziej, że niejednokrotnie pojawiające się w sieci informacje były po prostu nieprawdziwe.

Okazuje się, że Meghan Markle nie powiedziała tego wszystkiego tylko po to, aby zyskać przychylność osób, które do tej pory ostro ją krytykowały. Księżna opowiedziała o swoich traumatycznych doświadczeniach z mediami społecznościowymi, aby pomóc innym, którzy zmagają się z podobnym problemem. Jak zauważa kobieta, wie o czym mówi ponieważ w 2019 roku była najbardziej hejtowaną osobą na świecie.

„Nieważne, czy masz 15, czy 25 lat. Jeśli ludzie rozpowiadają na twój temat nieprawdziwe rzeczy, szkodzi to twemu zdrowiu psychicznemu i emocjonalnemu”.

Jak sądzicie, czy Meghan dzięki swojemu szczeremu wyznaniu zacznie być postrzegana zupełnie inaczej niż do tej pory? Uważacie, że ludzie w końcu dostrzegą w niej wrażliwą kobietę, a nie wyrachowaną karierowiczkę? Czekamy na Wasze opinie.

źródło: Plejada

  1. Gwiazda programu „Big Brother” zdumiewa. Targały nią różne emocje, aż postanowiła z tym skończyć
  2. Bożenka z „Klanu” pochwaliła się swoim nowym domem. Wielu z nas chciałoby tak mieszkać
  3. Justyna Żyła na intymnym nagraniu. W pewnym momencie film się urywa…

Zobacz również: