Julia Wieniawa nie zwalnia tempa w drodze po Kryształową Kulę. Choć wszystkie media rozpisują się, iż powoli traci pozycję faworytki programu, to aktorka nie traci werwy do pracy.

Julia Wieniawa od początku 11. edycji Tańca z Gwiazdami radziła sobie całkiem dobrze. Wielu widzów jeszcze przed rozpoczęciem się programu „obstawiało”, iż aktorka wygra tę edycję. Aktualnie jesteśmy po emisji 2. drugiego odcinka show Polsatu, w którym Wieniawa zatańczyła ze swoim „telewizyjnym” partnerem, Stefanem Terrazzino walca wiedeńskiego. W pierwszym odcinku nieco jej się powinęła noga, może dlatego też w kolejnym mobilizacja była dużo większa.

Podczas piątkowej emisji dowiedzieliśmy się, że aktorka zdobyła 25 punktów. Do 40 jeszcze troszkę, ale zawsze jest to sporo. Co więcej 21-latka zebrała sporo pochwał od jury.

Julia Wieniawa zza kulis Tańca z Gwiazdami

Jak wspomnieliśmy Julka nie zwalnia w drodze do finału, wciąż trenuje i z odcinka na odcinek planuje być coraz lepszą. Co jednak nie jest tak proste, gdy w każdym uczestnicy mają inne zadanie i inną technikę tańca do opanowania.

Julia Wieniawa na bieżąco informuje swoich fanów co aktualnie u niej słychać, głównie za pośrednictwem InstaStory. To właśnie tam młoda aktorka podzieliła się zdjęciem z sali treningowej. Jak widzimy próba odbyła się dosyć późno. Ciężka praca jednak popłaca, Julka, aby pozostać na miejscu faworytki musi się jeszcze postarać. Jej fani z pewnością trzymają za nią kciuki.

źródło: Instagram

Zobacz również: