Satyna i welur hitem tego sezonu! Zobacz jak je noszą gwiazdy

0

Satyna i welur są materiałami, których przeważnie się boimy. Są one charakterystyczne, dla niektórych za odważne lub zbyt krzykliwe. My pokażemy jak można je „ograć”, by nie straciły swojego uroku.

Mówiąc krótko: w prostocie siła! Jeśli należysz do osób nie przepadających za godzinnym wybieraniem kreacji, dodatków i butów to welur i satyna są tym czego szukasz! Na tym polega cały fenomen tych materiałów. Ich nie trzeba dopełniać czy przyozdabiać, ponieważ one same w sobie są ozdobą. Co więcej, przekonajcie się, że te materiały nie są zarezerwowane tylko dla strojów wieczorowych czy jak w przypadku satyny – do spania. Zobaczycie, mają w sobie niesamowity urok!

Zobacz jak to robią gwiazdy!

A oto jedna z ostatnich stylizacji Julii Wieniawy, w której wystąpiła podczas sesji do reklamy swojej nowej marki kosmetycznej JUSEE. Aktorka wystąpiła w welurowej oversizowej marynarce, w kolorze łososiowym. Ktoś może powiedzieć „aktorkom to we wszystkim do twarzy”. Nieprawda! Taka marynarka może się sprawdzić u każdego nawet na sobotnie wyjście do kina. A z racji tego, że już ona sama jest dużą „ozdobą” mała czarna i para kolczyków dopełni całość.

Wiktoria Gąsiewska postawiła z kolei na welurowy dres. To już co prawda jest wersja dla nieco odważniejszych. Lecz czemu, nie? Na luźne wyjście ze znajomymi sprawdzi się idealnie. Aktorka wybrała też kolor szary, dzięki któremu sam materiał „nie razi”.

Mamy już coś eleganckiego i coś na luzie. Czas na trzecią, wieczorową propozycję, którą  podsunęła nam Ewa Chodakowska. Trenerka postawiła na 2 rzeczy: piękną, welurową sukienkę i cieliste buty. I wiecie co? I to wystarczyło! Głęboki bordowy kolor, nie jest ani trochę zakłócony niepotrzebnymi dodatkami, a jedynie podkreślony. Nasz wspomniany „świecący” welur dodaje całej kreacji szyku.

View this post on Instagram

Ciekawa jestem JAK JEST U CIEBIE? Potrafisz odłożyć telefon na bok? Potrafisz ODPOCZĄĆ? Potrafisz zrobić sobie przerwę BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA? • Zdrowa relacja z social mediami, zdrowe podejście do pracy, to najlepsze co mogłam wypracować w czasie kwarantanny.. • Podział dnia, na godziny kiedy pracuję i na prywatę.. SZACUNEK DO SWOJEGO CZASU.. RÓWNOWAGA.. • Czas spędzony z samą sobą.. Czas spędzany z mężem.. Czas spędzany z Rodziną.. Czas spędzany z Przyjaciółmi.. … BEZ TELEFONU W RĘCE, w końcu przestał się wiązać z wyrzutami sumienia.. • Marzyłam o tym od kilku ładnych lat.. Moje wielkie osobiste ZWYCIĘSTWO 🙂 • Wierze, ze jesteś tutaj ze mną.. nie dla podglądania prywaty.. ale dla mojej pracy.. mojej CRAZY MISJI ZDROWIA.. Moich WYZWAŃ.. Ha! Obiecuję, że TEGO NIGDY NIE ZABRAKNIE 🙂 • Po czterech dniach celebrowania MIŁOŚCI i SZCZĘŚCIA naszych przyjaciół, wracam do naszych obowiązków na maxa stęskniona 💪🏻 • Wieczorem wrzucam PLAN TRENINGOWY na najbliższy TYDZIEŃ 📝 BĘDZIE GORĄCO 🔥 • • PS. Przyznaje się bez bicia, od środy nie zrobiłam ani jednego treningu 🤷🏼‍♀️ Zjadłam WSZYSTKO 🍰🍰🍰 Toastów też nie wylewałam za kołnierz 🥂 • BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA! • Myślenie „wszystko albo nic”.. to najkrótsza droga do presji i rezygnacji.. • A przecież PRZERWA W WYZWANIU nie musi oznaczać REZYGNACJI Z WYZWANIA! Wracaj ❤️ Przed nami CUDNY CZAS 😅💦💦💦 • #formazyciazchoda #chodagang #fajterka #dress @alexandrevauthier @moliera2

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

To co, przekonaliśmy was do satynowego blasku i dostojnego weluru? Jeśli nie, to pamiętajcie jedno: jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz. W każdym razie, teraz nadeszła pora na krótkie zakupy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ