Satyna i welur są materiałami, których przeważnie się boimy. Są one charakterystyczne, dla niektórych za odważne lub zbyt krzykliwe. My pokażemy jak można je „ograć”, by nie straciły swojego uroku.

Mówiąc krótko: w prostocie siła! Jeśli należysz do osób nie przepadających za godzinnym wybieraniem kreacji, dodatków i butów to welur i satyna są tym czego szukasz! Na tym polega cały fenomen tych materiałów. Ich nie trzeba dopełniać czy przyozdabiać, ponieważ one same w sobie są ozdobą. Co więcej, przekonajcie się, że te materiały nie są zarezerwowane tylko dla strojów wieczorowych czy jak w przypadku satyny – do spania. Zobaczycie, mają w sobie niesamowity urok!

Zobacz jak to robią gwiazdy!

A oto jedna z ostatnich stylizacji Julii Wieniawy, w której wystąpiła podczas sesji do reklamy swojej nowej marki kosmetycznej JUSEE. Aktorka wystąpiła w welurowej oversizowej marynarce, w kolorze łososiowym. Ktoś może powiedzieć „aktorkom to we wszystkim do twarzy”. Nieprawda! Taka marynarka może się sprawdzić u każdego nawet na sobotnie wyjście do kina. A z racji tego, że już ona sama jest dużą „ozdobą” mała czarna i para kolczyków dopełni całość.

Wiktoria Gąsiewska postawiła z kolei na welurowy dres. To już co prawda jest wersja dla nieco odważniejszych. Lecz czemu, nie? Na luźne wyjście ze znajomymi sprawdzi się idealnie. Aktorka wybrała też kolor szary, dzięki któremu sam materiał „nie razi”.

https://www.instagram.com/p/B-xCWuoja4r/?utm_source=ig_web_copy_link

Mamy już coś eleganckiego i coś na luzie. Czas na trzecią, wieczorową propozycję, którą  podsunęła nam Ewa Chodakowska. Trenerka postawiła na 2 rzeczy: piękną, welurową sukienkę i cieliste buty. I wiecie co? I to wystarczyło! Głęboki bordowy kolor, nie jest ani trochę zakłócony niepotrzebnymi dodatkami, a jedynie podkreślony. Nasz wspomniany „świecący” welur dodaje całej kreacji szyku.

To co, przekonaliśmy was do satynowego blasku i dostojnego weluru? Jeśli nie, to pamiętajcie jedno: jeśli nie spróbujesz, to się nie dowiesz. W każdym razie, teraz nadeszła pora na krótkie zakupy.

Zobacz również: