ZAFUL to jedna z wielu – można powiedzieć niszowych – firm, które zyskały w ostatnim czasie ogromną popularność. Na czym polega tak duży sukces?

ZAFUL, czyli ubrania dla każdego? Okazuje się, że tak. Pomimo tego, że oferowane przez markę produkty są skierowane w dużej mierze do osób młodych to i te starsze mogą znaleźć coś dla siebie, dzięki dużemu zróżnicowaniu. Znajdziemy tam modę damską jak i męską. Od koszul, przez sukienki, po niezwykłe dodatki.

„ZAFUL to Twój kompleksowy sklep internetowy z najbardziej odważną, ekscytującą i nowatorską odzieżą modową. W naszych kolekcjach chodzi o przedefiniowanie trendów, doskonałość wzornictwa i wyjątkową jakość, aby zaspokoić potrzeby każdej początkującej fashionistki” – piszą twórcy marki.

Twórcy jak piszą, tak i robią. Ogromnym sukcesem jest przede wszystkim ich połączenie prostoty i oryginalności w tworzeniu swoich produktów. To tak naprawdę przyciąga klientów. Nieraz zdarzało się, że najprostsza rzecz nie była dostępna praktycznie nigdzie. W sklepie ZAFUL wydawałoby się, że ten problem nie istnieje. Dlatego podkreślamy: w prostocie siła.

ZAFUL – jak to wygląda?

Pamiętajmy, że jest to firma zagraniczna. Wiele osób, czyli potencjalnych klientów sklepu odstrasza po prostu sam widok ceny podanej w dolarach. Co jest ogromnym błędem, ponieważ wciąż są to nieraz przystępne ceny. Jeśli jest to sprawdzona firma, to może warto spróbować?

Marka utrzymuje się na rynku – nie tylko polskim – dosyć długo i zdobyła zaufanie już wielu klientów. Wysyłki kierowane są do różnych krajów, nie tylko europejskich. Strona również wyszła na przeciw swoim klientom, jeśli chodzi o zróżnicowanie językowe. Witryna sklepu w oryginalnej wersji wyświetla się w języku angielskim. W bardzo prosty sposób jednak możemy przetłumaczyć ją na inne języki, w tym rzecz jasna polski.

Aby, przekonać się na własnej skórze musimy po prostu odwiedzić stronę sklepu ZAFUL. Zwłaszcza, że firma bardzo często udziela sporych rabatów, a zniżki, nieraz całkiem wysokie, zdarzają się równie często. A nawet trwają i teraz!

Zobacz również: