Dorota Doda Rabczewska kupuje mieszkanie?

Dorota Rabczewska potrafi szokować, jak mało kto. Stąd też Doda często gości na pierwszych stronach gazet. Można nie zgadzać się jej poglądami – chociażby odnośnie pandemii koronawirusa, ale trzeba jednak przyznać, że Rabczewska w tym co robi, jest niezwykle szczera. Nikogo nie udaje. To podoba się coraz większej rzeszy fanów. Zastanawiające jest jednak to, co napisała na Instagramie. Czy liderka Virgin chce opuścić Polskę? 

Doda wyjedzie z Polski?

W ostatnim czasie o Dorocie Rabczewskiej głośno z racji tego, że kręci film, który, jak sama uważa, ma podbić polskie kino. „Dziewczyny z Dubaju”, którego premiera zapowiadana jest na 2021 rok zapowiada się naprawdę mocno.

Dziś jednak nie o tym, a o tym, co Doda napisała na Instagramie. Zacznijmy jednak od początku. Dorota Rabczewska wspomniała pięknymi zdjęciami swój urlop w Albanii. Jest niezwykle zadowolona ze swojego pobytu w tym słonecznym kraju, ale nie ukrywa też wściekłości, że polski rząd zakaże od 1 września lotów do Albanii. Z tym krajem Doda wiązała swoją przyszłość.

ZOBACZ TAKŻE: Oliwia Bieniuk odważna jak nigdy. Zrobi karierę na miarę Ani Przybylskiej? [FOTO]

„Gdyby nie zamknęli od września lotów. Miałam w planach we wrześniu kupić tam mieszkanie, super miejsce” – napisała Dorota Rabczewska w komentarzu, odpowiadając jednej z fanek na Instagramie.

To spowodowało, że fani zaczęli niepokoić się o Dodę. Przecież Dorota Rabczewska nie tak dawno temu sprzedawała swój apartament w Warszawie. Czyżby chciała wyprowadzić się z Polski?

Fani jednak źle połączyli fakty. Owszem, w Internecie można było natknąć się na ogłoszenie sprzedażowe, o czym zresztą Doda sama napisała na Instagramie. Rabczewska ma jednak więcej mieszkań. Zakup nowego mieszkania – tym razem w Albanii zapewne wiąże się ściśle z jej planami urlopowymi na najbliższe miesiące, czy lata.

GRZEJE TERAZ: Jak zmieniły się triumfatorki Eurowizji Junior? Nie tylko Roxie Węgiel i Viki Gabor

Oczywiście Doda ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza plotkom, które pojawiły się w komentarzach, jednak na chwilę obecną mało prawdopodobne wydaje się, by chciała opuścić Polskę.

Zobacz również: