Iwona Wieczorek
Co się stało z Iwoną Wieczorek?

Tą sprawą żyła cała Polska. W lipcu 2010 roku, po wyjściu z jednego z sopockich klubów, zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek. Do dziś nie udało się wyjaśnić tajemniczego zaginięcia, choć przez wiele lat policja, jak i Krzysztof Rutkowski poruszali wiele wątków. Sprawą zajął się też dziennikarz śledczy, Janusz Szostak. Wydał nawet książkę „Co się stało z Iwoną Wieczorek?”. Teraz ten sam Szostak informuje o sensacyjnym odkryciu. Wszystko wskazuje więc na to, że po 10 latach poznamy prawdę o zaginięciu Iwony Wieczorek.

Nagły zwrot akcji w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek?

Janusz Szostak to dziennikarz, który jako jedyny zapoznał się z aktami sprawy Iwony Wieczorek. Wydał książkę, a od lat, konsekwentnie próbuje dociec prawdy. Wielu twierdzi nawet, że cała sprawa stała się jego przekleństwem i Szostak nie poprzestanie, dopóki jej nie wyjaśni.

Jak się teraz okazuje, Janusz Szostak dokonał sensacyjnego odkrycia. Dziennikarz poinformował o tym opinię publiczną, ale na razie, poza krótkim komunikatem nic więcej nie wiemy. Wygląda jednak na to, że wkrótce poznamy odpowiedź na pytanie, gdzie jest Iwona Wieczorek. Czy żyje? Niewykluczone.

Wiem gdzie szukać Iwony Wieczorek. Po ostatniej wizycie w Trójmieście jestem co do tego przekonany w 90 procentach – przekazał, cytowany przez portal OTOPRESS, Szostak.

To byłby niesamowity przełom w całej sprawie. Iwona Wieczorek zaginęła przecież 10 lat temu i od tego czasu, tak naprawdę, niczego nie udało się wyjaśnić. Choć wiele razy wydawało się, że policja jest blisko rozstrzygnięcia zagadki. Do teraz jednak z ust służb, detektywów, czy innych osób, zainteresowanych sprawą Iwony Wieczorek nie padły żadne konkrety.

źródło: OTOPRESS

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również: