Dzień Dobry TVN
Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych programów śniadaniowych na szklanym ekranie. Odpowiedzią Telewizji Publicznej jest Pytanie na Śniadanie. Obie stacje – TVN oraz TVP od wielu lat konkurują ze sobą, także o porannych widzów. Mało kto jednak wiedział, że prywatny nadawca chciał podebrać jedną z byłych gwiazd Telewizji Polskiej. O wszystkim, w dużych szczegółach rozpisał się magazyn Rewia.

Dzień Dobry TVN chciało byłą gwiazdę TVP

Ostatnie zmiany w obsadzie Dzień Dobry TVN miały miejsce w marcu. Do programu dołączyła Paulina Krupińska oraz Damian Michałowski. Jak się jednak okazuje, w „transakcji” miała wziąć udział jeszcze jedna gwiazda – związana przez wiele lat z TVP. Wszystko jednak okazało się wielkim niewypałem, bo propozycja TVN-u, choć atrakcyjna finansowo, spotkała się z odmową.

O całej sprawie rozpisał się magazyn Rewia, który powołuje się na tajemniczego informatora. Padły nawet powody zaoferowania pracy, a także nie przyjęcia tej propozycji.

Mowa o Grażynie Torbickiej, która od 1985 roku aż do 2016 roku związana była z Telewizją Polską. Grażyna Torbicka wyrosła na prawdziwą gwiazdę. Na antenie publicznego nadawcy prowadziła wszystkie, najważniejsze wydarzenia. Niewiele brakowało, a według informatora Rewii, Torbicka zostałaby nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. Jedyne, czego zabrakło, to zgody samej gwiazdy.

Co ciekawe, Torbicka prowadzi już na antenie TVN Fabuła swój autorski program, Grażyna Torbicka zaprasza. Obecność na głównej antenie, w niemal codziennie realizowanym programie wymagałaby jednak od Torbickiej większego zaangażowania czasowego.

Była namawiana, aby poprowadzić program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. Bardzo ją tam cenią, bo uważają, że ma ogromne doświadczenie, klasę i jest marką samą w sobie. Program od dawna ma problem z oglądalnością, a Grażyna z pewnością przyciągnęłaby ludzi przed telewizory. Nie tylko młodych, ale też tych, którzy pamiętają ją z programów TVP – czytamy w Rewii.

Jak informuje Rewia, Grażyna Torbicka pomimo intratnej propozycji finansowej od Dzień Dobry TVN nie zdecydowała się podjąć współpracy. Według informatora magazynu, Torbicka chce zająć się teraz domem. Poświęcić więcej czasu swojemu mężowi, a także mamie. Z pewnością taki powód wzruszył nie jednego. Jak widać, nie tylko pieniądze są najważniejsze w życiu. Jest coś zdecydowanie bardziej ważnego, jak zdrowie, czy rodzina, o czym Grażyna Torbicka wie doskonale.

źródło: Rewia

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Katarzyna Dowbor wręcz promienieje na jednym ze zdjęć. Powód jest banalny
  2. Marta Manowska jeszcze nie wierzy w to, co się stało. Fani pospieszyli z gratulacjami
  3. Roksana Węgiel wzruszyła historią z przeszłości. Aż ciężko uwierzyć

Zobacz również: