Jacek Sasin
Jacek Sasin dymisja?

Wygląda na to, że Jacek Sasin ma kolejny problem. Po druku kart wyborczych, bez ustawy i zaciekłych atakach opozycji na jego osobę, teraz swoje zdanie wyrazili wyborcy. Czy Sasinowi dymisja zagląda w twarz? Komentatorzy nie mają złudzeń, że jeśli kiedykolwiek posada Sasina wisiała na włosku, to właśnie teraz.

Jacek Sasin do dymisji?

  • Opozycja chce dymisji Jacka Sasina za druk kart wyborczych
  • Obywatele pokazali, co sądzą o zachowaniu Sasina
  • Prawo i Sprawiedliwość ma nad czym się zastanawiać

Minister Aktywów Państwowych znalazł się pod niemalże artyleryjskim ostrzałem opozycji. Wszystko ma związek, ze zleceniem przez niego druku kart wyborczych, kiedy ustawa była jeszcze w Senacie Rzeczypospolitej Polskiej. Ostatecznie karty trzeba wyrzucić do kosza, a budżet państwa na całej, zdaniem opozycji, bezprawnej operacji Sasina stracił wiele milionów złotych. Platforma Obywatelska, czy Lewica, jak mantrę powtarzają, że Jacek Sasin powinien zostać zdymisjonowany. Wygląda jednak na to, że w rządzie PiS nikt nie chce o tym nawet myśleć.

Teraz jednak scenariusz dla Prawa i Sprawiedliwości robi się zgoła inny. Coraz gorsze sondaże dla Andrzeja Dudy, a także „publiczne” wotum nieufności wobec Jacka Sasina niewątpliwie daje do myślenia, nawet samemu prezesowi, Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Sondaż SW Research dla Rzeczpospolitej: 55,7% Polaków uważa że Jacek Sasin powinien zostać zdymisjonowany za bezpodstawny druk kopert wyborczych. Tylko 20,7% przeciw.Kolejne bardzo negatywne dla PiS i PAD badanie – napisał na Twitterze działacz Młodych Demokratów, Jakub Dudek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Leszek Miller szokuje. PiS nie dopuści do przegranej Dudy? Pojawił się pewien scenariusz
  2. Rząd PiS kłamie w sprawie koronawirusa? Jedna statystyka obnaża wszystko
  3. Donald Tusk znów uderza w Morawieckiego. Odsłania kulisy słynnych słów o PiS

Zobacz również: