Kacper Kuszewski/ screen YouTube

Marek z „M jak Miłość”, a więc Kacper Kuszewski to polski aktor, który zasłynął przede wszystkim z roli sympatycznego Marka Mostowiaka. Przez pewien czas nikt sobie nie mógł wyobrazić najnowszych odcinków „eMki” bez Marka i Hanki (Małgorzata Kożuchowska). Dziś już jednak  planie serialu TVP nie spotkamy ani Kacpra Kuszewskiego, ani Małgorzaty Kożuchowskiej. Miejsce wątków ich postaci zajęły nowe. Mimo wszystko nie ulega wątpliwości, że odejście Kuszewskiego z serialu „M jak Miłość” było sporym szokiem dla widzów. Dziś aktor postanowił szukać nowych wyzwań. O tych już zrealizowanych wiele osób być może do dziś nie wie.

 Kuszewski i jego kariera

Polecamy również: Wpadka Kurdej-Szatan w sylwestra. Widzowie bezlitośni!

Kacper Kuszewski jest znany przede wszystkim z roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak Miłość”. Angaż do tej jakże kultowej postaci otrzymał w 2000 roku. Na pierwszy rzut oka ciężko poszukiwać jego udziału w innych serialach oraz filmach. Kuszewski wystąpił jedynie epizodycznie w serialach: „Wszystkie pieniądze świata”, „Hotel 52” oraz „Twarze i maski”.

Kuszewski ma za sobą także udział w produkcjach filmowych. Wśród nich możemy wymienić przede wszystkim: „Strefa ciszy”, „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Wkręceni” i „Wkręceni 2″.

Warto w tym miejscu odnotować również, że Kacper Kuszewski jest aktorem dubingowym. Gwiazdor „M jak Miłość” podłożył swój głos w takich popularnych produkcjach filmowych jak „Harry Potter” i „Gwiezdne Wojny”. Jego głos mogliśmy usłyszeć także w dwóch komputerowych grach akcji osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen. Na tym jednak ciekawostki na temat aktora się nie kończą. Kruszewski wystąpił także w licznych programach rozrywkowych, a wśród nich jest między innymi show „Taniec z Gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie od 2018 roku zasiada w jury programu.

Kacper Kuszewski i jego imiona

Kacper Kuszewski jest synem aktorów, Małgorzaty Szudarskiej i Jarosława Kuszewskiego. Ma również siostrę, Justynę. Przyszły gwiazdor serialu „M jak Miłość” dorastał w Gdyni. Z ciekawostek na jego temat warto wspomnieć, że nosi trzy imiona, a są nimi: Kacper Melchior Baltazar.

Jako nastolatek uczył się w państwowej szkole muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy, gdzie grał na fortepianie i klarnecie. Z kolei w 1999 ukończył studia w Akademii Teatralnej w Warszawie.

Źródło: FilmWeb

Zobacz również: