Paweł Królikowski przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Rodzina nie podała oficjalnie jakie były dokładne przyczyny całej sytuacji. Aktor trzy lata temu przeszedł bardzo skomplikowany i ważny zabieg polegający na usunięciu tętniaka. Finalnie cała operacja zakończyła się sukcesem, lecz aktor po wszystkim nie wrócił do pełnej sprawności. Mogliśmy go jedynie obserwować w gronie jurorów programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Królikowski zagrał także jednorazową rolę w serialu „Ojciec Mateusz”. Wraz z żoną planował stopniowy powrót do zawodu, który miał być traktowany także jako rehabilitacja. Niestety powrót przerwały kolejne komplikacje zdrowotne.

Paweł Królikowski — aktualny stan zdrowia

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Paweł Królikowski to bez wątpienia bardzo lubiany aktor przez miliony Polaków. Do dziś możemy wspominać jego kapitalnie odegraną rolę Igora w serialu „Pitbull”. Jeszcze większą popularność przyniosła mu gra Kusego w serialu „Ranczo”. Warto dodać, że wokół serialu były także plany, aby wyprodukować nowe odcinki. Dziś stan zdrowia Pawła Królikowski dodatkowo komplikuje powrót kultowej produkcji.

Aktualnie media donoszą, że stan zdrowia Pawła Królikowskiego jest stabilny. Życiu aktora nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Wraz z żoną miał także podjąć kroki w kontynuacji dalszego leczenia. Według dziennika „Fakt” – Paweł Królikowski i jego żona Małgorzata mieli zdecydować o przeniesieniu go do szpitala w Niemcach. To tam w dalszym ciągu ma być prowadzone leczenie i rehabilitacja aktora. Na ten moment nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Paweł Królikowski aktualnie jest non stop pod obserwacją warszawskich lekarzy.

Czy serial Ranczo powróci?

Nie ulega wątpliwości, że choroba Pawła Królikowskiego dodatkowo może skomplikować powrót serialu „Ranczo” na mały ekran. Prócz tego producenci mają także bardzo poważne problemy finansowe. Na ich temat postanowiła się niedawno wypowiedzieć Grażyna Zielińska — serialowa „Babka”.

– Informacje te krążą od półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się wziąć udział w ewentualnej kontynuacji serialu. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, potem we wrześniu. Ale z tego, co wiem, produkcja nie dostała pieniędzy. Sprawa utknęła i zapadła cisza. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze, których nie ma – dodaje rozczarowana aktorka.

Źródło: Party

Zobacz również: