Seweryn Nowak to tegoroczny uczestnik programu „Rolnik szuka żony
Seweryn/ screen YouTube

Seweryn Nowak to tegoroczny uczestnik programu „Rolnik szuka żony”. Nie ulega wątpliwości, że wątek rolnika z małopolski był najbardziej bacznie śledzony przez grono widzów popularnego programu rozrywkowego. Seweryna poznaliśmy jako młodego 27-letniego rolnika, który po śmierci rodziców i zakończeniu długoletniego związku postanowił spróbować swoich sił w programie Marty Manowskiej. W przedostatniej selekcji zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kandydatki, którymi były Marlena, Diana oraz Joanna. Ostatecznie z tego grona jako ostatnia pozostała Marlena, lecz jej relacja z Sewerynem zakończyła się największym skandalem w historii programu. Na tym jednak kontrowersje się nie zakończyły.

„Rolnik szuka żony” w Boże Narodzenie

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia TVP tradycyjnie postanowiło wyemitować świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”. Po niecałych sześciu miesiącach od zakończenia nagrań uczestnicy ponownie spotkali się z Martą Manowską. Niektórzy pojawili się ze swoimi ukochanymi poznanymi w programie. Byli również tacy, którzy zjawili się z osobami całkowicie nieznanymi dla widzów. Taka sytuacja miała miejsce w przypadku Seweryna, który na świąteczne spotkanie postanowił pojawić się wraz ze swoją nową dziewczyną. W rozmowie z Martą Manowską młody rolnik zdradził pewne szczegóły swojego nowego związku.

Seweryn wyznał, że swoją nową miłość poznał krótki czas po zakończeniu programu. Z kolei w mediach podczas emisji ostatnich odcinków chodziły plotki, że nowa wybranka Seweryna mieszka około 30 kilometrów od jego gospodarstwa. Na dodatek dziewczyna została mu przedstawiona przez przyjaciół. Młody Rolnik dodał także, że wraz z ukochaną zamieszkał wspólnie już zaledwie po dwóch miesiącach znajomości. Ten fakt bardzo mocno nie spodobał się widzom i fanom „Rolnik szuka żony”, którzy wyrazili to bardzo dosadnie na profilu programu w mediach społecznościowych.

„Marlena wystraszyła Seweryna, bo niby tak szybko wszystko chciała, a z tą nową od razu zamieszkał i tym razem to już nie za szybko” – komentują internauci.

„A jeszcze kilka tygodni temu zarzekał się, że „jak można komuś po pół roku znajomości powiedzieć, że się go kocha”, a teraz? Jednak można po miesiącu czy dwóch” – czytamy w komentarzach pod postem na profilu programu „Rolnik szuka żony”.

„Seweryn to oszust. Rozkochał Marlenę, a teraz kolejna „dziunia” do kolekcji”. – skomentowała jedna z fanek popularnego programu.

Źródło: Party

Zobacz również: