Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej znanych polskich piosenkarzy. Jego kariera rozpoczęła się w 1995 roku, lecz jej szczyt nastąpił wraz z początkiem nowego milenium. Wiśniewski to bez wątpienia bardzo barwna postać. Miliony Polaków kojarzy go przede wszystkim za sprawą bardzo oryginalnej fryzury. Michał zasłynął również z innego ważnego względu. Jest nim ilość małżeństw. Jak do tej pory Wiśniewski brał ślub cztery razy. Dziś okazuje się, że ma to zamiar zrobić ponownie!

Nowy ślub

Michał Wiśniewski jak do tej pory żenił się aż cztery razy. Pierwszą żoną Michała była Magda Femme, z którą piosenkarz dziś nie ma zbyt dobrego kontaktu. W 2001 roku Wiśniewski obiecał wierność na całe życie Marcie Wiśniewskiej znanej jako Mandaryna. Następnie żoną lidera Ich Troje była Anna Świątczak, z którą ma dwie córki. Ciekawostką w tym aspekcie jest fakt, iż trzy pierwsze jego żony także były piosenkarkami. Tendencja w 2012 roku została przerwana przez Dominikę Tajner, która jest do dziś menadżerką gwiazd. Aktualnie media obiegła informacja o kolejnych zaręczynach kontrowersyjnego wokalisty.

Michał Wiśniewski i Paulina

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Takiego scenariusza raczej mogliśmy się spodziewać. W przeszłości Michał Wiśniewski po rozstaniu z poprzednimi partnerkami za długo nie wytrzymał, będąc samemu. Tak jest i w dzisiejszej sytuacji. Michał najprawdopodobniej na początku 2019 roku miał poznać na portalu randkowym tajemniczą Paulinę. Wygląda na to, że dla gwiazdora był to prawdziwy strzał z łuku amora. Wiśniewski długo się nie zastanawiał i już w marcu oświadczył ówczesnej żonie, że chciałby rozwodu. W międzyczasie wyszedł na światło dzienne jego romans z nową kobietą. Na tym jednak telenowela o nowym związku Michała się nie kończy. Pod koniec wakacji w mediach została podana informacja, że Wiśniewski będzie ponownie ojcem. Mało? To teraz się trzymajcie mocno.

Polecamy równieżMocne! Jest reakcja rządu na ataki Putina

Według informacji podanych przez media Michał Wiśniewski w okresie świątecznym miał zdecydować się na oświadczyny. Jego wybranką jest kobieta o imieniu Paulina. Tak jak już pisaliśmy — Wiśniewski nową miłość poznał na jednym z portali randkowych. Paulina ma mieć około 35 lat i podobnie jak piosenkarz posiada czworo dzieci. Kobieta nie jest w żadnym stopniu związana ze światem polskiego show-biznesu. Z zawodu ma być prawnikiem. Aktualnie mieszka z piosenkarzem w jego willi w Magdalence.

Źródło: Pomponik

Zobacz również: