Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili przed kilkoma dniami szczęśliwą wiadomość. Okazuje się, że prezenterka TVN i Doda...
Doda/ screen YouTube

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ogłosili przed kilkoma dniami szczęśliwą wiadomość. Okazuje się, że prezenterka TVN i były reprezentant Polski w piłce nożnej, spodziewają się upragnionego potomka. Dla Małgorzaty będzie to trzecie dziecko. Dwóch synów doczekała się podczas związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. Z kolei dla Radka Majdana będzie to pierwszy potomek. Były bramkarz przed laty był w związku małżeńskim z Dorotą Rabczewską, która szerszej jest znana jako Doda. Niestety potomstwa z tego związku się nie doczekał, mimo że wykazywał taką chęć.

Radek Majdan o dziecku

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Radosław Majdan bez wątpienia jest teraz jednym z najbardziej szczęśliwych mężczyzn pod słońcem. Były piłkarz Wisły Kraków oraz Polonii Warszawa niegdyś w rozmowie z mediami wyznał, że bardzo chciałby mieć potomstwo. To stwierdzenie padło z jego ust jeszcze w czasach, kiedy jego żoną była Dorota Rabczewska — Doda. Niestety para ostatecznie dzieci nigdy nie miała. Mimo wszystko Radek wyznał jakie imiona chciałby nadać swoim dzieciom. Z wypowiedzi można łatwo wywnioskować, że chciałby on mieć koniecznie syna.
„Jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków. A drugiemu synowi chciałbym dać na imię Tristan” – mówił Majdan 12 lat temu.

Doda o ciąży Rozenek

Tak jak to już mówiliśmy — Radosław Majdan wypowiedział przytoczone słowa jeszcze za czasów jego związku z Dodą. Para dzieci nie miała, lecz ewentualne ich imiona zostały zapamiętane przez media. W takiej sytuacji dziennik Fakt zapytał na tą okoliczność Dorotę Rabczewską, czy by nie miała nic przeciwko, gdyby jej były mąż wykorzystał przytoczone imiona dla swojego potomka, którego spodziewa się z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Doda odpowiedziała wprost, że: „Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy” – odpowiedziała krótko Doda.

Doda nie ma zamiaru mieć dzieci?

Doda bez wątpienia mogła delikatnie złamać serce swojemu poprzedniemu mężowi. Okazuje się bowiem, że aktorka niegdyś wprost stwierdziła, że nie ma zamiaru posiadać potomstwa.

„Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza” – powiedziała Doda w rozmowie z Wprost.

Źródło: Gala

Zobacz również: