Anna Mucha ponownie zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Znana aktorka opublikowała zdjęcie, na którym można powiedzieć, że jest praktycznie naga! Okazuje się, że jest to jeden z elementów jej niedawnego zadania w pracy. Nie ulega jednak wątpliwości, że gwiazda „M jak Miłość” lubi szokować i rozgrzewać zmysły swoich fanów. Tak było i tym razem. Strój Muchy może pobudzić w szczególności wyobraźnię męskiej części wielbicieli. Wszyscy zgodnie podkreślają, że jej garderoba bardzo dosadnie wyeksponowała kobiece walory aktorki.

Kim jest gwiazda M jak Miłość?

Anna Mucha to aktorka, która dała się poznać szerszej publiczności za sprawą gry w takich produkcjach jak „Lista Schindlera”, „Młode Wilki” oraz przede wszystkim serial „M jak Miłość”. Aktorka przez lata tworzyła również szczęśliwy związek z gwiazdą TVN-Kubą Wojewódzkim. Po rozstaniu z samozwańczym Królem TVN aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie postanowiła ukończyć studia. Po powrocie wróciła na plan serialu „M jak Miłość”, w którym grywa do dziś. W międzyczasie aktorka wystąpiła także w filmie „Kogel Mogel III”.

Anna Mucha kusi na Insta

Polecamy takżeSkandal u Wojewódzkiego! Przyjął symbol mordu Polaków

Nie ulega wątpliwości, że Anna Mucha to bardzo atrakcyjna kobieta. Gwiazda „M jak Miłość” ma za sobą aż dwie rozbierane sesję zdjęciowe dla popularnego magazynu dla panów — Playboy. Mucha jednak nie ogranicza swoich publikacji jedynie do tego typu przedsięwzięć. Na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram bardzo często lubi eksponować swoje kobiece cechy. Niedawno miała je okazać również przy okazji kręcenia nowych scen do serialu „M jak Miłość”. Nie ulega wątpliwości, że raczej do tego typu ruchu nikt jej nie musiał zbyt długo przekonywać.

Anna Mucha pokazała się w kreacji, która składała się jedynie z folii! Można powiedzieć, że był to element scenografii, w który postanowiła ubrać się aktorka. Z jej relacji wynika, że bardzo jej się to podobało.

– Uwaga ! spojler dziś jedna z moich ulubionych scen w @mjakmilosc.official chciałabym przy tej okazji podziękować naszej rezyser Kindze Lewinskiej, całej ekipie i jestem mega !!! ciekawa Waszej — widzów opinii. dlatego piszcie koniecznie co myślicie po! – napisała Anna Mucha na Instagramie.

Źródło: Instagram

Zobacz również: