Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy? Niestety nie jest to dobra wiadomość dla widzów TVN. Dziennikarka postanowiła, że...
Agnieszka Woźniak-Starak/ screen YouTube

Agnieszka Woźniak-Starak to polska dziennikarka i przede wszystkim gwiazda TVN. Od prawie pół roku widzowie nie widują celebrytki na wizji. Powodem jest wielka tragedia, która dotknęła pod koniec wakacji Agnieszkę Woźniak-Starak. Mianowicie 18 sierpnia bieżącego roku media obiegła wiadomość o tragicznej śmierci jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna podczas odpoczynku na Mazurach utonął w jeziorze Kisajno uprzednio, wypadając z płynącej motorówki. Według śledczych śmierć poniósł na miejscu z powodu kontaktu ze śrubą silnika. Od tamtego momentu dziennikarka pojawia się w mediach bardzo rzadko. Czy w najbliższym czasie ta tendencja ulegnie zmianie?

Agnieszka Woźniak-Starak

Polecamy równieżRyszard Kotys przekazał fanom szczere informacje o sobie

Jedną z największych gwiazd stacji TVN jest bez wątpienia Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka od lat występuje w komercyjnej stacji TVN. Wcześniej była dobrze znana widzą telewizji publicznej. Niestety jej życie w ostatnich miesiącach zmieniło się radykalnie. Śmierć Piotra Woźniak-Starak dotknęła całą Polskę oraz przede wszystkim żonę producenta kinowego hitu ostatnich lat pt. „Ukryta Gra”. Z tego powodu Pani Agnieszka zrobiła dłuższą przerwę od pracy. Mogliśmy ją spotkać jedynie podczas premiery filmu jej zmarłego męża. Z kolei dziś pojawiły się pogłoski o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do pracy, lecz nie w TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak ma na swoim koncie wiele programów rozrywkowych emitowanych w TVN. Okazuje się jednak, że jej powrót nie będzie bezpośrednio związany ze swoją macierzystą stacją. Dziennikarka ma zamiar wracać do pracy małymi krokami. Z tego właśnie powodu zdecydowała, że początki nowego etapu w jej życiu będą miały miejsce w radiu. Już wkrótce nastąpi radykalna zmiana. Czy dziennikarka poradzi sobie w nowej roli?

Gdzie wystąpi Agnieszka Woźniak-Starak?

Polecamy takżeSzymon Hołownia podjął decyzję. Wystartuje w wyborach prezydenckich

Okazuje się, że stacją radiową, która ma przyjąć na swój pokład Agnieszkę Woźniak-Starak jest newonce.radio. Dziennikarka ma tam otrzymać pracę w roli prowadzącej programu, w którym będą poruszane tematy ściśle związane z kobietami. Z kolei z informacji podanych przez radio Eska wynika, że dziennikarka jeszcze przez dłuższy czas nie będzie podejmować się powrotu do TVN.

Źródło: Eska

Zobacz również: