Złodziej ukrył się w toalecie. Namierzył go operator miejskiego monitoringu

0

Złodziej schował się z łupem w miejskiej toalecie. Na niewiele się to zdało. Namierzył go operator miejskiego monitoringu.

Do przestępstwa doszło w środę, krótko po północy. Kilka młodych osób przechodzących ul. Wybickiego zaczęło się przepychać. Powstała awantura, podczas której jedna z kobiet pozostawiła na chodniku torebkę. Chwilową nieuwagę i zamieszanie wykorzystał złodziej, który ukradł torebkę i uciekł. Sprawca poruszał się rowerem i po przejechaniu kilku ulic schował się w jednej z publicznych toalet przy al. 23 Stycznia.

28–letni mężczyzna z pewnością nie sądził, że był obserwowany przez operatora miejskiego monitoringu, który natychmiast o zdarzeniu powiadomił dyżurnego grudziądzkiej jednostki policji. Szybki przepływ informacji spowodował, że sprawca został błyskawicznie zatrzymany przez mundurowych.
Mężczyźnie przedstawiono już zarzut dokonania kradzieży damskiej torebki z zawartością m.in. dokumentów i pieniędzy. Sprawca przyznał się do zarzucanego czynu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
KMP Grudziądz

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ