Aktorka walczyła z molestowaniem kobieta, a sama zmusiła nastolatka do seksu

0

Włoska aktorka Asia Argento to jedna z pierwszych kobiet, która publicznie oskarżyła Harveya Weinsteina o molestowanie i stała się twarzą ruchu #metoo.

O Argento zrobiło się głośno pod koniec 2017 roku, gdy oskarżyła słynnego producenta Harveya Weinsteina o molestowanie. Wtedy też stała się jedną z głównych twarzy głośnej akcji „MeToo”. Polegała ona na tym, że kobiety opisywały w mediach społecznościowych historie związane z molestowaniem.

New York Times pisze, że teraz sama Argento została oskarżona przez młodego aktora Jimmy’ego Benneta o napaść seksualną. Chcą uniknąć skandalu zapłaciła mu 380 tysięcy dolarów.

Mężczyzna przedstawiając swoją wersję wydarzeń stwierdził, że aktorka zaatakowała go, gdy miał 17 lat. Dziennikarze z kolei twierdzą, że dotarli do dokumentów potwierdzających zawarcie ugody pomiędzy nim a Argento.

Wynika z nich, że aktorka miała podać nieletniemu Bennetowi alkohol, a następnie uprawiać z nim seks. Wśród dokumentów znalazły się półnagie zdjęcia pary. Bennet miał stwierdzić, że całe zdarzenie było dla niego szokujące i druzgocąco wpłynęło na jego psychikę.

źródło: dziennik.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ