W najbliższą sobotę (05.11) w Domu Darmstadt odbędzie się koncert piosenek Kaliny Jędrusik pt. „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” w wykonaniu Agnieszki Bielanik-Witomskiej. Bilety w cenie 15 zł są jeszcze dostępne w Bileterii POKiS oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Agnieszka Bielanik-Witomska jest wokalistką znaną ze współpracy m.in. z gliwickim Teatrem Muzycznym czy chorzowskim Teatrem Rozrywki. W swojej karierze koncertowała z kabaretem „Pod Egidą” Jana Pietrzaka, a od ośmiu lat tworzy własne programy muzyczne. Podczas sobotniego koncertu, Agnieszka Bielanik-Witomska wystąpi w towarzystwie pianisty Klaudiusza Jani oraz gitarzysty, Damiana Stroki.

Koncert „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” tworzą najbardziej znane utwory z repertuaru Kaliny Jędrusik, jednej z gwiazd Kabaretu Starszych Panów. Genialne pióro Jeremiego Przybory połączone ze wspaniałą muzyką Jerzego Wasowskiego oddają kwintesencję kobiecości, naznaczonej z jednej strony zmysłowością, erotyzmem, z drugiej zaś ogromnym poczuciem humoru, autoironią, a także wdziękiem i dobrym smakiem. W sobotę usłyszymy m.in. „Bo we mnie jest seks”, „SOS”, „Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną” czy „Dla Ciebie jestem sobą”.

Koncert piosenek Kaliny Jędrusik odbędzie się 5 listopada (sobota) o godzinie 18 w Domu Darmstadt (Płock, Stary Rynek 8). Bilety w cenie 15 zł (20 zł w dniu koncertu) są dostępne w Bileterii POKiS (Płock, ul. Tumska 9a) oraz na www.pokis.infoserw.pl.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki przypomina o darmowej aplikacji „MiastO!Żyje” gromadzącej informacje o wydarzeniach kulturalnych, sportowych i społecznych odbywających się w Płocku, dostępnej w sklepie Google Play i AppStore.

Zobacz również: