Ida Nowakowska
foto: Instagram/idavictoria

Przykra sytuacja spotkała ulubienicę widzów TVP. Ida Nowakowska doznała koszmarnego urazu. Niestety lekarz nie pozostawił wątpliwości, że kontuzja gwiazdy jest poważna.

Ida Nowakowska nabawiła się poważnej kontuzji oka

W czasie jednego z ostatnich odcinków „Pytania na śniadanie” Ida Nowakowska nabawiła się poważnego urazu. Niestety, ale w programach na żywo często dochodzi do tego typu nieprzewidzianych sytuacji.

We wtorek, 24 stycznia Ida Nowakowska tradycyjnie poprowadziła program w duecie z Tomaszem Wolnym. Niespodziewanie tuż przed nagraniami doszło do przykrego wypadku. Ida Nowakowska doznała poważnej kontuzji oka. Prezenterka mogła nawet stracić oko!

Ida Nowakowska poinformowała o incydencie za pomocą swoich mediów społecznościowych. Jak dowiedzieliśmy się od gwiazdy TVP, chwilę przed pierwszą rozmową w „Pytaniu na śniadanie” wpadła na ostrą gałązkę, która uderzyła ją prosto w oko.

Na nagraniu, które pojawiło się w internecie, widzimy, jak Tomasz Wolny udziela swojej koleżance pomocy. Dziennikarz aplikuje Idzie Nowakowskiej krople do oczu. Gwiazda ma rozmazany makijaż i chociaż próbuje zachować dobrą minę, nie da się ukryć, że mocno cierpi.

„Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa… Tego się dzisiaj nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w „PnŚ” wpadłam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy. Ale mnie to oko bolało (i boli)” – wyznała Ida Nowakowska.

Zaraz po zakończeniu feralnego odcinka „Pytania na śniadanie” Ida Nowakowska udała się do okulisty. Niestety diagnoza lekarza nie napawa optymizmem. Prezenterka doznała poważnego urazu oka.

„Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki. Oko boli mnie okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki…” – napisała zrozpaczona gwiazda.

źródło: Super Express

Zobacz również: