nie żyje aktorka

Bardzo smutne wieści napłynęły z domu Cezarego Pazury. Nie żyje matka aktora. Dodajmy, że pani Jadwiga Pająk miała także drugiego syna – również znanego aktora – Radosława.

Cezary Pazura stracił ukochaną mamę

Przykrą informację na temat śmierci pani Jadwigi podała synowa kobiety. Dokładnie chodzi o bratową Cezarego Pazury. Dorota Chotecka zamieściła wzruszający wpis w mediach społecznościowych.

„Dziele się z Wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia Mamo. Od tej chwili nasze życie sie zmienia, ale sie nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj sie nami tam z góry” – napisała pogrążona w żałobie szwagierka Cezarego Pazury. Dorota Chotecka do poruszajacego wpisu na Instagramie dodała zdjęcie bukietu kwiatów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dorota Chotecka (@dorotachotecka)

Niewątpliwie słowa szwagierki Cezarego Pazury, a przede wszystkim emocje, jakie nią targały po stracie teśćiowej świadczą o tym, że obie panie darzyły się wielką sympatią.

Przypomnijmy, iż zmarła Jadwiga Pająk była matką dwóch znanych i popularnych aktorów. Mowa o Cezarym i Radosławie Pazurach. To właśnie synowie od dłuższego czasu zapewniali kobiecie fachową opiekę.

Chociaż wielokrotnie pojawiały się plotki, iż między braćmi nie układa się za dobrze, Cezary Pazura wraz z Radosławem solidarnie pomagali swojej rodzicielce. Niestety mimo znakomitej opieki zapewnionej przez synów, Jadwiga Pająk zmarła w wieku 85 lat.

Jak dowiadujemy się ze wspomnianego wyżej postu autorstwa Doroty Choteckiej, matka Cezarego Pazury odeszła 13 stycznia tego roku. Pani Jadwiga nie dożyła swoich 86 urodzin, które miały przypaść dzień później.

źródło: Goniec

Zobacz również: