horror nożownik
zdjęcie ilustracyjne, fotomontaż

Horror w dużym polskim mieście. „Ciała 34-letniego mężczyzny i 30-letniej kobiety z licznymi ranami kłutymi znaleziono na klatce schodowej loftów przy ul. Tymienieckiego w Łodzi” – przekazała miejscowa prokuratura. Makabrycznego odkrycia dokonano w niedzielę, 15 stycznia.

Horror w popularnych loftach na terenie Łodzi

Zacznijmy od tego, iż horror rozegrał się na terenie łódzkich loftów przy ul. Tymienieckiego. „W niedzielę, 15 stycznia, kilka minut przed godz. 4 policjanci otrzymali zgłoszenie o dwóch zakrwawionych osobach znalezionych tam na klatce schodowej.” – podała Aneta Sobieraj z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Jedna z osób nie żyła już w momencie przyjazdu służb, druga zmarła pomimo przeprowadzonej reanimacji” – przekazała dalej.

W wyniku ataku nożownika zginęli 34-letni mężczyzna i 30-letnia kobieta. Warto dodać, że ofiary nie mieszkały na stałe w Łodzi. Prokurator Krzysztof Kopania podkreślił, że na ciałach obu osób odkryto „bardzo liczne rany kłute”. „Kobieta zdążyła prawdopodobnie zjechać windą na parter, gdzie podjęto próbę reanimacji. 34-latek zmarł przed przyjazdem policji” – dodał mężczyzna.

Łódzka prokuratura przekazała szczegółowe informacje dotyczące horroru. Podejrzanym o zabójstwo jest 35-latek. „Został zatrzymany, gdy nad ranem na ul. Piotrkowskiej dobijał się do kościoła. Mężczyzna także nie jest mieszkańcem Łodzi” – poinformował rzecznik łódzkiej prokuratury.

Co ciekawe, 35-letni sprawca od soboty wynajmował mieszkanie w budynku przy ul. Tymienieckiego. Przypuszczalnie w tym lokum odbywała się impreza. Aktualnie policja pod nadzorem prokuratora bada okoliczności horroru w Łodzi.

źródło: Super Express

Zobacz również: