Basia Kurdej-Szatan
Foto: Instagram

Była gwiazda „M jak miłość” znów musi mierzyć się z niemiłymi komentarzami pod swoim adresem. Tym razem ludzie krytykują Barbarę Kurdej-Szatan za niedawno podjętą decyzję. Dokładnie chodzi o współpracę, na którą zdecydowała się aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan reklamuje znaną gazetę

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku celebrytka spotkała się z ogromną falą krytyki. Polacy mieli jej za złe skandaliczne słowa, które wypowiedziała pod adresem Straży Granicznej. Jak się właśnie okazało, teraz ludziom nie spodobała się kolejna rzecz związana z Barbarą Kurdej-Szatan.

Wszystko zaczęło się od wpisu, który aktorka opublikowała w mediach społecznościowych. Post był jednocześnie reklamą „Gazety Wyborczej”. Właśnie współpraca Barbary Kurdej-Szatan z popularną gazetą zdenerwowała użytkowników.

W kontrowersyjnym wpisie Barbara Kurdej-Szatan reklamuje prenumeratę wspomnianego czasopisma. Aktorka w swoim poście opowiedziała o swoich postanowieniach noworocznych. Okazuje się, że są one tak naprawdę tylko dwa. Celebrytka chce się więcej ruszać i więcej czytać. Była gwiazdka „M jak miłość” sprytnie zaznaczyła, iż w realizacji drugiego zamierzenia ma jej pomóc prenumerata „Gazety Wyborczej”.

Poza tym Kurdej-Szatan udostępniła kod rabatowy, który upoważnia jej wielbicieli do wykupienia prenumeraty „Gazety Wyborczej” za mniejszą kwotę. Artystka dodała też filmik, na którym widać, jak czyta wspomnianą gazetę w trakcie spaceru na bieżni.

Podjęta przez Barbarę Kurdej-Szatan współpraca wywołała mnóstwo negatywnych komentarzy. Pod postem pojawily się słowa krytyki. Co ciekawe ludzie wyrazili się niepochlebnie zarówno o samej aktorce, jak i reklamowanej przez nią gazecie.

„Ogarnij się kobieto, co ty reklamujesz”, „To jest gwóźdź do trumny”, „Wyborcza? Żenada” – oburzali się pod postem Kurdej-Szatan internauci.

źródło: Lelum

Zobacz również: