wybuch gazu

Brak słów na to co wydarzyło się w jednej z pozornie zwyczajnych rodzin. 12-letnia dziewczynka zabiła swojego młodszego brata. Do potwornej zbrodni doszło, gdy mama dzieci spała.

Ofiarą zbrodni jest 9-letni chłopiec

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (6 stycznia) późnym wieczorem około godziny 23:43. Zbrodnia miała miejsce na osiedlu St. Thomas Square w mieście Tulsa w stanie Oklahoma w USA.

Według wstępnych ustaleń 12-letnia dziewczynka pchnęła nożem swojego 9-letniego brata. Dzieci znajdowały się w domu pod opieką mamy. Kobieta w czasie dokonania zbrodni spała.

Oczywiście na miejsce tragedii natychmiast wezwano służby ratunkowe tj. karetkę pogotowia i policję. 9-latek był reanimowany, a następnie trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety chłopca nie udało się uratować. Obrażenia dziecka były zbyt poważne.

12-letnia dziewczynka, która dokonała potwornej zbrodni, została zatrzymana przez funkcjonariuszy policji. W tej chwili przebywa w ośrodku dla nieletnich.

Warto podkreślić, iż jak na razie nie są znane dokładnie okoliczności tragedii. Nie wiadomo, czy dziewczynka, której personaliów nie podano do publicznej wiadomości, dokonała zbrodni z premedytacją. Jeśli tak było, to śledczy z pewnością ustalą motywy działania młodocianej morderczyni.

Poniżej zamieszczamy wpis policji z Tulsy, który pojawił się w mediach społecznościowych. „Wszystkie zabójstwa są tragiczne, jednakże drugie zabójstwo dokonane w 2023 roku w Tulsie pokazuje ogromny problem społeczny. Pytanie brzmi, jaki stosunek ma społeczeństwo do dziecka zabijającego inne dziecko?” – napisano w poście.

Prezentujemy także materiał jednej ze stacji telewizyjnych. Na wideo można zobaczyć m.in. dom, w którym rozegrała się potworna tragedia.

źródło: Polsat News

Zobacz również: