nie żyje Anna Czerwińska

Telewizja Polska przekazała smutną informację. Nie żyje uczestnik „The Voice Senior”. Adam Anusiewicz, bo o nim mowa, wystąpił w najnowszej edycji show. Niestety mężczyzna nie doczekał odcinków ze swoim udziałem. 

Wzruszające wspomnienie uczestnika „The Voice Senior”

Na oficjalnym profilu TVP na Facebooku pojawiła się przykra wiadomość. „Adam Anusiewicz jest jednym z uczestników, którego zobaczymy dziś w premierowym odcinku czwartej edycji The Voice Senior TVP o 20:00 w TVP2. Niestety, kilka tygodni po nagraniach zmarł po wielomiesięcznej walce z chorobą. „Chciałem podziękować losowi i tym wszystkim, którzy sprawili, że się tu znalazłem, że mogłem wystąpić przed wami” – powiedział tuż po zakończeniu występu” – napisali przedstawiciele stacji.

Warto podkreślić, iż do wzruszającego postu dołączono nagranie. Wideo stanowi piękne wpomnienie zmarłego uczestnika 4. edycji „The Voice Senior”. Możecie je obejrzeć poniżej.

Śmierć 61-latka porusza tym bardziej, że mężczyzna nie doczekał emisji odcinków „The Voice Senior” ze swoim udziałem. Adam Anusiewicz zmarł w październiku w wyniku ciężkiej choroby.

Adam Anusiewicz zgłosił się do „The Voice od Senior” w trudny dla siebie momencie życia. Chwilę wcześniej 61-latek dowiedział się o swojej ciężkiej chorobie tj. o raku trzustki. Niestety mężczyzna miał już przerzuty. Chociaż jego stan zdrowia nie był najlepszy, to i tak postanowił spełnić jedno ze swoich marzeń. Z tego powodu zgłosił się do muzycznego show.

Podczas nagrań „The Voice Senior” Adam Anusiewicz otwarcie opowiedział o swojej chorobie. „W marcu 2022 r. zacząłem doświadczać dolegliwości, jakich wcześniej nie miałem. Byłem w kilku szpitalach i zdiagnozowano niezbyt przyjemną chorobę, nowotwór trzustki z przerzutami” – przyznał wówczas.

„Obecnie dosyć szybko się męczę i to się da zauważyć na scenie, gdzie już godzinny koncert na stojąco ciężko mi wytrzymać. No ale mam stołeczek, także w dalszym ciągu gram, śpiewam i koncertuję. Ja się z tym nie godzę. Staram się cały czas podchodzić do życia na zasadzie „bierz życie za rogi, alleluja i do przodu” – mówił jeszcze w sierpniu.

Śmierć Adama Anusiewicza zasmuciła wielbicieli „The Voice Senior”. Pod wpisem na oficjalnym profilu TVP pojawiły się liczne komentarze. „Naprawdę bardzo mi przykro”, „Przykro, ale jeszcze dane mu było spełnić swoje marzenie niech spoczywa w spokoju” – pisali fani show.

źródło: Super Express

Zobacz również: