nie żyje aktorka

Niewątpliwie przykra wiadomość nadeszła z Hollywood. Nie żyje Lisa Marie Presley. Córka legendy rock’n’rolla zmarła nagle. Jeszcze dwa dni temu była na gali rozdania Złotych Globów.

Lisa Marie Presley odeszła w wieku 54 lat

„W wieku 54 lat zmarła w Kalifornii amerykańska piosenkarka Lisa Marie Presley, córka legendy rock’n’rolla Elvisa Presleya” – przekazały w czwartek wieczorem czasu lokalnego media w Stanach Zjednoczonych.

Należy podkreślić, iż dziennikarze podając przykrą wiadomość powołali się na informację od rodziny zmarłej kobiety. „Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie” – napisała matka 54-latki, Priscilla Presley w specjalnym komunikacie prasowym.

Matka Lisy Marie Presley przyznała, że jej córka poczuła się źle w domu w Calabasas, który znajduje się około 50 kilometrów na północny zachód od centrum Los Angeles. W związku z tym wezwano ratowników medycznych. Służby podjęły próbę reanimacji piosenkarki, która prawdopodobnie miała atak serca. Następnie kobietę przetransportowano do szpitala w pobliskim West Hills.

Amerykańskie media, opierając się na anonimowych źródłach, przekazały wstrząsające szczegóły. Otóż Lisa Marie Presley została wprowadzona w sztuczną śpiączkę i podłączona do aparatury podtrzymującej życie. Niestety 54-letnia kobieta zmarła.

Przypomnijmy, iż piosenkarka była jedynym dzieckiem legendy rock’n’rolla – Elvisa Presleya. Informacja o jej śmierci jest na tyle szokująca, że jeszcze we wtorek wieczorem kobieta i jej matka były obecne na gali rozdania Złotych Globów. Dodajmy, że w trakcie uroczystej ceremonii nagrodzono Austina Butlera. Aktor otrzymał wyróżnienie za najlepszą rolę męską w filmie biograficznym „Elvis”.

Warto wspomnieć, iż w 2020 roku w tragicznych okolicznościach odszedł syn 54-latki. 27-letni Benjamin Keough, który od dawna zmagał się z depresją i uzależnieniami, popełnił samobójstwo.

Lisa Marie Presley była czterokrotnie zamężna z: Dannym Keough, Nicolasem Cage, Michaelem Jacksonem i Michaelem Lockwoodem.

źródło: Onet

Zobacz również: