Tomasz Kammel

Wiele razy spekulowano już na temat przyszłości Tomasza Kammela. Pojawiało się wiele informacji, że gwiazdor może rozstać się z TVP. Jednak tak gorąco, jak teraz, jeszcze nie było. Atmosferę podgrzał sam Kammel, który w mediach społecznościowych zamieścił wymowny komentarz na temat swojej przyszłości w Telewizji Polskiej.

To już koniec? Tomasz Kammel komentuje swoją przyszłość

Tomasz Kammel na swoim Instagramie skomentował „Sylwester Marzeń” z Dwójką, który wywołał sporo emocji, w związku z opaskami LGBT, które pojawiły się na ramionach członków Black Eyed Peas. Nikt nie spodziewał się takiego komentarza ze strony Kammela. Stąd pojawiła się dyskusja o tym, czy zamierza zakończyć swoją współpracę z TVP. I tutaj, Tomasz Kammel postawił sprawę jasno.

Zacznijmy jednak od początku, a więc wspomnianego komentarza Kammela, który pojawił się na jego Instagramie po Sylwestrze.

„W roku 2023 chcę żyć w kraju: w którym dziennikarze są obiektywni, i zamiast uprawiania polityki, rzetelnie relacjonują politykę. W którym ludzie się od siebie tak łatwo nie odwracają. W którym różnica poglądów nie oznacza stania po drugiej stronie barykady. W którym ludzie potrafią jednoczyć się w imię czegoś, a nie tylko przeciwko czemuś. W którym zamiast obsesyjnie się za coś nie lubić, z uporem maniaka szuka się porozumienia.” – napisał Tomasz Kammel.

” I na koniec: chcę mieć wokół siebie ludzi, których nie tylko można kochać, ale też można się z nimi mocno, długo i często śmiać. No i takiej Polski życzę sobie w 2023, bo nigdzie się stąd nie wybieram. Ktoś się przyłącza? TAK/NIE?” – dodał w dalszej części swojego wpisu na Instagramie.

„Dam sobię radę”

Nie dziwi więc, że Internauci dość szybko zareagowali. „Oby się spełniło. Tylko gdzie pan będzie pracował, jak TVP zniknie?” – zapytał jeden z nich. Co ciekawe, Tomasz Kammel zaskakująco szybko odpowiedział. „Dam sobie radę” – napisał prezenter TVP.

„Niesamowite, jak to się panu nie gryzie… Te piękne życzenia i wartości, i jednocześnie praca w TVP, której, chociażby redakcja „Wiadomości” jest zaprzeczeniem całkowitym szacunku/tolerancji/prawdy” – dodał kolejny z internautów.

Jak myślicie, czy po takich wpisach, przyszłość Tomasza Kammela w TVP stanie pod znakiem zapytania? A może to tylko przysłowiowa burza w szklance wody?

źródło: Instagram

Zobacz również: