Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska była jedną z gwiazd „Sylwestra Marzeń” z telewizyjną Dwójką. Impreza wywołała sporo kontrowersji, w związku z tęczowymi opaskami na ramionach Black Eyed Peas. Okazuje się, że mały skandal wywołała także Justyna Steczkowska. Wielu internautów zastanawia się, czy umyślnie.

Justyna Steczkowska pod ostrzałem Internautów

W internecie pojawiło się nagranie wideo, na którym widać, jak Justyna Steczkowska pozuje do zdjęcia z członkami zespołu Black Eyed Peas. Nie byłoby nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że kilka razy Justyna Steczkowska zasłania ręką tęczową opaskę na ręce jednego z członków Black Eyed Peas.

Wspomnianą sytuację można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, który pochodzi z opisywanego przez nas nagrania. Sprawę jako pierwszy opisał serwis Pudelek. Justyna Steczkowska nie chciała się do niej odnieść. „Skontaktowaliśmy się z Justyną z prośbą, aby wyjaśniła tę sytuację. Nie doczekaliśmy się bezpośredniej odpowiedzi.” – donosi Pudelek.

Wkrótce później opublikowała Instastory, które zdaje się wszystko tłumaczyć.

Justyna Steczkowska także na Instagramie nie odniosła się bezpośrednio do afery, którą rozpętali Internauci. Twierdzą oni, że Steczkowska celowo zasłaniała tęczową opaskę. Jednak jej wpis jest wyjątkowo wymowny.

Stąd nie mamy wątpliwości, że mogło być inaczej, niż twierdzą Internauci. Zwłaszcza, że Steczkowska dodała na Instastory zdjęcie z zespołem, które opatrzyła ikonkami serduszek i tęczowych flag. Wymowny gest, który powinien uciąć wszelkie spekulacje.

źródło: Pudelek, Instagram

Zobacz również: