Ewa Błaszczyk
foto: Facebook/Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, której gwiazda rozbłysła dzięki serialowi „Zmiennicy”. Większość jej fanów wie jednak, że prywatne życie Ewy Błaszczyk ma niewiele wspólnego z komedii Stanisława Barei. 

Ewa Błaszczyk walczy o córkę

Od dawna życie Ewy Błaszczyk związane jest z rodzinną tragedią. Jej córka, Aleksandra w wieku czterech lat zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Nie wybudziła się już od ponad dwudziestu lat. Pomimo tego, Ewa Błaszczyk, jak na prawdziwą matkę przystało, wciąż trwa przy córce.

W rozmowie z Super Expressem, Ewa Błaszczyk opowiedziała o aktualnym stanie córki oraz swoich nadziejach na to, czy Aleksandra kiedykolwiek się wybudzi.

„Właściwie już wykorzystaliśmy wszystkie możliwości” – wyznała wprost. Mimo tego, Ewa Błaszczyk nie traci nadziei. „Będziemy szukać w nauce nowych rozwiązań i nowych pomysłów.” – dopowiada aktorka.

„W tej chwili genetyka i komórka macierzysta neuralna to jest coś takiego, nad czym zaczęliśmy pracę i będziemy szukać grantów po całym świecie. To jest takie światełko w tunelu” – dodaje aktorka.

Ewa Błaszczyk nauczona życiowymi doświadczeniami założyła fundację „Budzik”, która pomaga osobom, znadującym się w podobnym stanie, co jej córka Aleksandra.

Choć rokowania w sprawie wybudzenia jej córki nie są najlepsze, to Ewa Błaszczyk, jak donosi portal Goniec, nie zamierza się poddawać. Wygląda jednak na to, że na obecnym etapie może już liczyć tylko na prawdziwy cud.

źródło: Goniec, Super Express

Zobacz również: