Jarosław Kaczyński

Sympatycy Jarosława Kaczyńskiego z utęsknieniem wyczekują nowych informacji ze szpitala, w którym przebywa Prezes Prawa i Sprawiedliwości. I właśnie się pojawiły. Wiemy, w jakim stanie jest Kaczyński. Lider PiS może liczyć na wsparcie bliskich.

Jarosław Kaczyński jeszcze pozostanie w szpitalu

Przypomnijmy, że Jarosław Kaczyński przeszedł zabieg wszczepienia endoprotezy. Z informacji, które uzyskał Super Express wynikało, że Prezes PiS przeszedł go ciężej, niż przed trzema laty. Stąd też, Kaczyński musiał spędzić Święta Bożego Narodzenia w szpitalu. Spędzi tam także Nowy Rok. Właśnie pojawiły się bowiem nowe informacje o jego stanie zdrowia.

O szczegółach na temat aktualnej kondycji Jarosława Kaczyńskiego, w rozmowie z Super Expressem, opowiedział Jan Maria Tomaszewski. To brat cioteczny szefa Prawa i Sprawiedliwości.

„Z Jarkiem jest dobrze, rozmawialiśmy niedawno, dowcipkuje sobie. Nie mogłem pojechać do Jarka, bo chory byłem, ale jest wszystko ok. ” – przyznaje Jan Maria Tomaszewski. To jednak jeszcze nie wszystko.

Tomaszewski przyznaje, że Jarosław Kaczyński jest otoczony opieką bliskich i choć chciałby już opuścić szpital, to oni wolą, żeby jeszcze poczekał kilka dni. „Jarek już nogami przebiera, że chciałby wyjść i wrócić do pracy, ale chcemy wszystko doprowadzić do końca, żeby z jego zdrowiem było całkiem w porządku” – dodaje Tomaszewski w rozmowie z „Superakiem”.

Kiedy Jarosław Kaczyński wyjdzie ze szpitala?

Naturalnie więc, w głowach sympatyków Prezesa Prawa i Sprawiedliwości pojawia się pytanie, kiedy Kaczyński opuści szpital?

Wcześniej dowiedzieliśmy, że Jarosław Kaczyński już na przełomie stycznia i lutego wróci do wielkiego objazdu kraju. „Może opuścić szpital w okolicach 5-6 stycznia” – przyznają dziennikarze Super Expressu. To oznaczałoby, że Święto Trzech Króli, Jarosław Kaczyński spędzi w swoim domu na warszawskim Żoliborzu.

„Prezes jest twardym człowiekiem. Z tego co słyszę, także podczas rekonwalescencji cały czas pracuje. Wkrótce wróci także do podróży po Polsce” – informuje z kolei poseł Prawa i Sprawiedliwości, Bartłomiej Wróblewski.

„Superak” ustalił nieoficjalnie, że Jarosław Kaczyński już na przełomie stycznia i lutego może ruszyć w wielki objazd Polski, co będzie wstępem do kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

źródło: Super Express

Zobacz również: