Joan Collins
foto: YouTube

Joan Collins ma już 89 lat. Aktorka znana przede wszystkim z „Dynastii” zaskoczyła swoich fanów. Wszystko z powodu zdjęć, które opublikowała w mediach społecznościowych. Patrząc na jej fotografie trudno uwierzyć w to, jak aktualnie wygląda blisko 90-letnia gwiazda.

Joan Collins pokazała się w panterkowym stroju kąpielowym

Wszyscy pamiętamy niezapomnianą rolę Joan Collins w „Dynastii”. Aktorka odtwarzała w tym legendarnym serialu postać Alexis, byłej żony Blake’a Carringtona. W tej chwili 89-latka należy do jednych z najbardziej szanowanych postaci w Hollywood.

Koniecznie trzeba podkreślić, iż Joan Collins wygląda bardzo dobrze jak na swój zaawansowany wiek. Można wręcz odnieść wrażenie, że upływający czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy.

Joan Collins spędziła Święta Bożego Narodzenia w Beverly Hills. Gwiazda „Dynastii” korzystała z luksusów i znakomitych warunków pogodowych. Z pewnością znakomicie upłynął jej czas. Świadczą o tym opublikowane w sieci zdjęcia.

Joan Collins zaprezentowała w mediach społecznościowych fotografie, na których widzimy m.in. jak pluska się w przydomowym basenie. Uwagę przykuwa zwłaszcza figura 89-latki. Trzeba przyznać, że niejedna dużo młodsza kobieta moglaby jej pozazdrościć wyglądu.

Odtwórczyni słynnej roli Alexis Carrington w serialu „Dynastia” zachwyca zgrabną figurą. Walory artystki podkreśla dopasowany strój kąpielowy w panterkę. Jak widać, Joan Collins nie ma zamiaru na razie zasiadać w kapciach przed telewizorem. Przypuszczalnie nadal chce korzystać z uroków życia.

Na wspomnianych zdjęciach widzimy jak uśmiechnięta gwiazda pręży się w basenie i pozuje do zdjęć u boku swojego ukochanego męża 57-letniego Percy’ego Gibsona. Obok fotografii umieściła zaś wymowny wpis. „Miałam wspaniałe święta. 27 stopni w Beverly Hills, więc mogłam popływać, a potem zjeść pyszny lunch” – napisała gwiazda „Dynastii”.

źródło: Fakt

Zobacz również: