Polsat
foto: YouTube

Bardzo niemiła informacja ujrzała światło dzienne. Z anteny Polsatu zniknie lubiany przez widzów program. Z pewnością ta wiadomość jest szokiem dla fanów show, które doczekało się trzynastu edycji.

Polsat rezygnuje z kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”

Włodarze Telewizji Polsat podjęli decyzję, która nie ucieszy fanów popularnego tanecznego show. Okazuje się, że stacja nie pokaże kolejnej edycji show „Taniec z gwiazdami”.

Wiadomość ta jest sporym szokiem. Zwłaszcza, że program był na tyle lubiany, iż był emitowany w Polsacie od 2014 roku. Czy to oznacza, że już nigdy nie zobaczymy tanecznych popisów gwiazd? A może przerwa w emisji show jest tylko chwilowa?

Zdaniem dziennikarzy jednego z portali, wiosną przyszłego roku na antenie Polsatu nie zobaczymy kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”. Przypomnijmy, że tak naprawdę od 2021 roku popularne show pojawia się tylko w jesiennej ramówce stacji.

Z tego powodu wielbiciele programu mają ogromna nadzieję, że hit Polsatu powróci jednak do ramówki we wrześniu 2023. W tym miejscu warto wspomnieć, iż za przyszłoroczną jesienną ramówkę odpowiadać ma już Edward Miszczak.

Wiele osób uważa, że były dyrektor programowy zupełnie zrezygnuje z tanecznego show. Póki co, losy „Tańca z gwiazdami” nie zostały jeszcze przesądzone. Przynajmniej nie ma oficjalnego komunikatu Polsatu w tej sprawie.

Wygląda więc na to, że fani programu tanecznego muszą uzbroić się w cierpliwość i nadzieję, że Edward Miszczak jednak nie zrezygnuje całkowicie z uwielbianego przez nich show. Zdaniem wielu byłaby to spora strata. W końcu „Taniec z gwiazdami” emitowany jest na antenie Polsatu od 2014 roku i doczekał się aż 13 edycji.

źródło: Goniec

Zobacz również: