M jak Miłość
foto: Instagram/katarzynacichopek

W mediach pojawiła się sensacyjna wiadomość. Niebawem do obsady „M jak miłość” może dołączyć jedna z najpopularniejszych obecnie aktorek. Podobno produkcja serialu zaproponowała gwieździe bardzo wysokie wynagrodzenie.

Małgorzata Socha wystąpi w „M jak Miłość”?

Właśnie gruchnęła zaskakująca wiadomość. Podobno Małgorzata Socha może niebawem dołączyć do obsady „M jak miłość”. Podobno aktorka otrzymała oficjalną propozycję angażu do serialu. Mało tego, w kontrakcie zaoferowano jej bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. Informator dziennikarzy jednego z portali podał nawet konkretne kwoty.

Przypomnijmy, iż 42-letnia artystka była do tej pory kojarzona głównie z TVN. To w tej stacji zagrała w dwóch częściach „BrzydUli” oraz telenoweli „Na Wspólnej”. Aktorka zakończyła jednak współpracę ze wspomnianą telewizją. W tej chwili możemy ją oglądać tylko w roli Zuzy w serialu Polsatu „Przyjaciółki”.

Tymczasem pojawiły się plotki, iż być może niebawem Małgorzata Socha trafi do TVP. Telewizja Polska od jakiegoś czasu ma podejmować działania, aby zwabić 42-latkę do siebie. Podobno artystce zaproponowano nawet udział w bodajże najpopularniejszym serialu w Polsce tj. „M jak Miłość”.

Gwiazda miała otrzymać bardzo atrakcyjną posadę. Chodzi o angaż w „M jak Miłość”. Rzekomo scenarzyści oraz producent, Tadeusz Lampka, czekają na celebrytkę z otwartymi ramionami.

Warunki jakie zaproponowano Małgosi są naprawdę imponujące. Aktorka została potraktowana jak gwiazda wielkiego formatu. Gdyby zgodziła się na przejście do TVP, mogłaby otrzymać wysokie wynagrodzenie. Co ciekawe, na planie „M jak miłość” spędziłaby jedynie 10 dni w miesiącu.

Informator podał także konkretne kwoty. Otóż za każdy z dni na planie „M jak Miłość” zarobiłaby 6 tysięcy złotych. Jak łatwo policzyć, w skali miesiąca to aż 60 tysięcy.

Dziennikarze dotarli również do informacji dotyczącej roli, jaką miałaby zagrać w „M jak Miłość”. Rzekomo jest kilka opcji. Najprawdopodobniej byłaby to zupełnie nowa postać. Istnieje jednak również możliwość, aby Małgorzata Socha wcieliła się w Małgosię Chodakowską (wcześniej graną przez Joannę Koroniewską) lub Joannę Chodakowską (odtwarzaną przez Basię Kurdej-Szatan).

źródło: Goniec

Zobacz również: