wypadek

Szokujące sceny rozegrały się podczas wigilii firmowej pracowników TVP. Doszło nawet do tego, że musiała interweniować policja. Oto szczegóły incydentu.

Bójka pracowników TVP 3 Opole

Dwa dni temu odbyła się wigilia firmowa pracowników TVP 3 Opole. W pewnym momencie pomiędzy uczestnikami kolacji doszło do kłótni, a następnie do rękoczynów. Konieczna była interwencja funkcjonariuszy policji. Mało tego, na miejsce wezwano także karetkę pogotowia.

Informację o bójce przekazał serwis informacyjny Opolska360.pl. Z relacji lokalnych dziennikarzy wynika, że w sobotę 17 grudnia, około godziny 1:00 w nocy, doszło do bójki w hotelu DeSilva w Opolu. Właśnie w tym miejscu odbywała się wówczas wigilia firmowa pracowników stacji TVP 3 Opole.

Opolski serwis relacjonował, że między przebywającymi na wigilii gośćmi doszło do głośnej awantury, która szybko zamieniła się w bójkę. „Ludzie dali sobie po twarzach. Takiego finału imprezy, z wzywaniem policji i pogotowia, chyba nikt się nie spodziewał” – stwierdził jeden ze świadków zdarzenia.

Głos w sprawie awantury między pracownikami TVP zabrała przedstawicielka policji. „Otrzymaliśmy wezwanie od obsługi hotelu, że w sali bankietowej doszło do awantury. Sytuacja miała miejsce w sobotę 17 grudnia kilka minut przed godziną 1.00. Na miejsce przyjechał też zespół ratownictwa medycznego. Wezwał go jeden z uczestników zdarzenia. Mężczyzna, który miał być poszkodowany, odmówił jednak badania oraz hospitalizacji” – wyznała oficer prasowy komendy miejskiej policji w Opolu Agnieszka Nierychła.

Dziennikarze donieśli, iż po przyjeździe karetki pogotowia okazało się, że nikt nie ucierpiał z powodu bójki. Żaden z uczestników nie wymagał pomocy lekarza lub ratowników medycznych. Dodajmy, że dyrektor TVP 3 Opole Łukasz Żygadło odmówił oficjalnego komentarza w tej sprawie.

źródło: Lelum

Zobacz również: