Małgorzata Kożuchowska

Wielbiciele Małgorzaty Kożuchowskiej są pełni niepokoju. Czyżby plotki na temat problemów ich ulubienicy były prawdziwe? Zdaniem niektórych osób aktorka zmaga się właśnie z kryzysem małżeńskim. 

Małgorzata Kożuchowska od 14 lat tworzy małżeństwo z Bartłomiejem Wróblewskim

Do tej pory związek Małgorzaty Kożuchowskiej i jej męża uchodził za wzorcowy. Parę omijały skandale, awantury i upublicznianie życia prywatnego. Od czasu do czasu można było ich zobaczyć razem na tzw. ściance. Było to zazwyczaj przy okazji premier filmów, w których występowała aktorka.

Tymczasem para, którą wielu uważa za najlepiej dobraną w polskim show-biznesie, ma w tej chwili przechodzić kryzys. Według dziennikarzy świadczyć może o tym kilka faktów.

Po pierwsze, w ubiegłym roku Kożuchowska wraz z mężem opublikowali wyjątkową fotografię ślubną z okazji swojej 13. rocznicy ślubu. W tym roku na próżno szukać jakiegokolwiek zdjęcia w mediach społecznościowych.

Po drugie, Małgorzata Kożuchowska była sama na premierze filmu „Zołza”. Tym razem nie wspierał jej mąż, chociaż produkcja ta była dla aktorki bardzo ważna. Artystka nie tylko zagrała w niej główną rolę, ale też po raz pierwszy sprawdziła się jako producentka.

To jednak nie wszystko. Ku zaskoczeniu wielu fanów Małgorzata Kożuchowska udała się bez ukochanego na zagraniczne wakacje. Według oficjalnej wersji, Bartłomiej Wróblewski nie mógł pojechać z żoną i synem ze względu na obowiązki zawodowe. Czy rzeczywiście tak było?

Podobno Małgorzata Kożuchowska miała w pełni zrozumieć decyzję męża. Jednakże mimo to samotny wypoczynek na Malediwach nie był tym, o czym marzyła.

Wielbiciele aktorki mają nadzieję, że doniesienia o kryzysie w małżeństwie Kożuchowskiej to tylko złośliwe plotki. Zwłaszcza, że historia miłości Małgorzaty Kożuchowskiej i Bartłomieja Wróblewskiego brzmi jak scenariusz romantycznej komedii.

Zanim Wróblewski poznał Małgorzatę Kożuchowską przez lata był jej fanem. Pierwszy raz spotkali się w Watykanie podczas pogrzebu papieża Jana Pawła II. Po powrocie do Polski mężczyzna zauroczył się artystką do tego stopnia, że wykupił bilety na wszystkie spektakle, w których grała 51-latka.

Małgorzata Kożuchowska uległa zalotom przyszłego męża. Po dwóch latach narzeczeństwa para pobrała się w 2008 r. w kościele św. Krzyża w Warszawie. Po sześciu latach prób na świat przyszedł długo wyczekiwany syn pary – Jan Franciszek.

źródło: Onet

Zobacz również: