Sanatorium Miłości
foto: Instagram/sanatorium_milosci_tvp

Widzowie „Sanatorium miłości” nie kryją oburzenia. Fanów zirytowało zachowanie twórców tego popularnego programu TVP. Pojawiły się mocne oskrażenia. Oto szczegóły.

„Sanatorium miłości” zmierza w złym kierunku?

Już w styczniu przyszłego roku rozpocznie się piąta edycja „Sanatorium miłości”. Jednak fani produkcji TVP mają mieszane uczucia. Z jednej strony cieszą się, że ich ulubiony format wraca na ekrany. Z drugiej mają spore pretensje do twórców hitu.

Głosy oburzenia pojawiły się w momencie, gdy TVP zaprezentowało uczestników nowego sezonu „Sanatorium miłości”. Wielbiciele programu skrytykowali dobór osób, które mają wystąpić w najnowszej odsłonie show. W mediach społecznościowych zaroiło się od pretensji i słów krytyki w związku z wyborem dokonanym przez producentów.

Satndardowo w „Sanatorium miłości” wystąpi dwunastu uczestników: sześciu seniorów i sześć seniorek. To właśnie panie wzbudziły najwięcej kontrowersji. Zdaniem części internautów Anita, Bożena, Ewa, Iwona, Joanna oraz Ula nie nadają się do show, gdyż są zbyt młode i pełne energii.

Według wielbicieli „Sanatorium miłości” produkcja mocno przesadziła z doborem uczestniczek. Decyzja twórców reality show może skutkować tym, że oglądający hit TVP seniorzy wpadną w kompleksy. Co ciekawe ludzie skrytykowali panie, chociaż tak naprawdę nie mieli jeszcze okazji ich poznać.

„Coraz młodsze te panie”, „Pierwsze trzy edycje to byli faktycznie takie dziadki i babcie jak w sanatorium. A teraz to już naciągane jak fiks”, „Dlaczego nie wezmą do takiego programu przeciętnej polskiej emerytki, tylko pokazują jak to niby polskim emerytom się cudownie powodzi”, „Niestety castingi do programu idą w złym kierunku. Dlaczego nie postawicie na seniorów, których każdy z nas ma przed oczami, gdy pomyśli „senior”. Liczy się tylko show i oglądalność. Niby chcecie znaleźć miejsce dla seniorów tym programem, pokazać fajne oblicze starości, ale nie ma ono nic wspólnego z rzeczywistością. Seniorzy, zamiast mieć fun z oglądania, co najwyżej mogą wpaść w kompleksy. Szkoda
ni „Sanatorium miłości” dużo łaskawszym okiem spojrzeli natomiast na seniorów” – napisali w mediach społecznościowych widzowie programu.

Poniżej prezentujemy zdjęcie wszystkich pań, które już od stycznia przyszłego roku, zobaczymy w piątej edycji „Sanatorium Miłości”. Zgadzacie się z opiniami internautów, że produkcja zupełnie nie trafiła z doborem uczestniczek show?

źródło: Plejada

Zobacz również: