Joanna Senyszyn
foto: YouTube

Joanna Senyszyn opowiedziała o tym, jak w jej domu wygląda kolacja wigilijna. Trzeba przyznać, że słowa posłanki Lewicy szokują. Oto jak dokładnie wygląda uroczysta wieczerza u kontrowersyjnej polityk. 

Joanna Senyszyn organizuje Wigilię już 23 grudnia

Podczas gdy większość Polaków czyni ostatnie przygotowania do Wigilii, Joanna Senyszyn jest już po uroczystej kolacji. Posłanka Lewicy zorganizowała wieczerzę wigilijną dzień wcześniej, czyli 23 grudnia. Jednak to nie jest jedyna zaskakująca rzecz.

Joanna Senyszyn przestrzega swojej specjalnej tradycji. Jak już wspomnieliśmy, posłanka zasiada do uroczystej kolacji już 23 grudnia. W tym świątecznym spotkaniu uczestniczą jej znajomi. „Od lat organizuję dla przyjaciół wigilię wigilii, aby przedłużyć sobie święta. Spotykamy się u u mnie o godzinie 18.00 w stałym gronie dwunastu osób, jak dwunastu apostołów” – wyjawiła parlamentarzystka.

Kontrowersyjna polityk zdradziła również, co znajdzie się na świątecznym stole. Co ciekawe, Joanna Senyszyn sama nie gotuje. W końcu miałaby zbyt dużo pracy. Potrawy przynoszą natomiast zaproszeni goście.

Dodajmy, że gospodyni ma za zadanie przygotowanie odpowiednich trunków. „Każdy przynosi swoją specjalność, np. ktoś przynosi tatara, a ktoś sałatkę jarzynową, łososia w galarecie, a ktoś inny jajka w majonezie z groszkiem. Ponieważ kuchnię mam, ale jej, nie używam, zapewniam alkohole” – przyznała Senyszyn.

W rozmowie z dziennikarzami popularnej gazety posłanka Lewicy zdradziła, co w tym roku pojawi się na jej wigilijnym stole. „W tym roku będzie wino białe i czerwone, whisky oraz dżin, bo niektórzy piją tylko dżin z tonikiem, jak królowa angielska. Będzie też Campari, które niektórzy piją z sokiem grejpfrutowym. I będzie rum dla jego miłośników” – nie kryła Joanna Senyszyn.

źródło: Super Express

Zobacz również: