Michał Wiśniewski

Dla wielbicieli Michała Wiśniewskiego to musi być ogromny cios. Właśnie pojawiła się oficjalna informacja dotycząca przyszłości lidera „Ich Troje”. Nie są to dobre wiadomości. Oto szczegóły.

Michał Wiśniewski stracił posadę w Polsacie

Telewizja Polsat oficjalnie podała, że Michał Wiśniewski nie będzie już dłużej jurorem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Przypomnijmy, że piosenkarz uczestniczył w ostatnich trzech edycjach show. Natomiast z pewnością celebryty nie zobaczymy w kolejnej 18. odsłonie popularnej produkcji.

Informacja na temat odejścia kontrowersyjnego wokalisty z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” została podana do publicznej wiadomości w mediach społecznościowych. „Michał Wiśniewski po 3 wspaniałych edycjach żegna się z programem twojatwarzbrzmiznajomo. Michał, dziękujemy za te wszystkie emocje oraz piękne wspólne momenty. Do zobaczenia!” – przeczytamy na oficjalnym profilu show.

Warto zwrócić uwagę, że z komunikatu nie wynika, czy to Michał Wiśniewski postanowił odejść z programu, czy też sama stacja podjęła taką decyzję. Dziennikarze jednej z gazet donieśli, że produkcja talent show była mocno zaskoczona tą informacją i podobno usłyszała ją zaledwie kilka minut przez jej publicznym ogłoszeniem.

Z pewnością odejście Michała Wiśniewskiego z muzycznego show Polsatu zasmuciło jego wielbicieli. Lider zespołu „Ich Troje” znany był z tego, iż chętnie udzielał uczestnikom programu merytorycznych wskazówek. Oprócz tego, celebryta wnosił do „Twoja twarz brzmi znajomo” swój naturalny luz oraz pozytywne wibracje.

Pod wspomnianym komunikatem na oficjalnym profilu produkcji pojawiło się mnóstwo komentarzy. W większości ludzie nie kryli smutku i rozczarowania z powodu odejścia Michała Wiśniewskiego z show. „Szkoda,Wielka szkoda…”, „Szkoda, zawsze sprawiedliwie oceniał”, „Szkoda, według mnie bardzo dobrze i sprawiedliwie oceniał”, „O nieeee” – pisali użytkownicy Instagrama.

źródło: Super Express

Zobacz również: