atak

Radio ZET informuje, że w Komendzie Głównej Policji w Warszawie doszło do eksplozji. Informację potwierdza rzecznik policji Mariusz Ciarka. W tej chwili znanych jest bardzo mało szczegółów. Do mediów wypływają praktycznie szczątkowe informacje na temat wybuchu w siedzibie KGP w Warszawie.

W Komendzie Głównej Policji doszło do eksplozji

Jako pierwsze o sprawie poinformowało Radio ZET. Informację potwierdził też portal Onet, którego dziennikarzom udało się porozmawiać z rzecznikiem polskiej policji, Mariuszem Ciarką. Ten jest bardzo oszczędny w słowach.

Okazuje się, że w Komendzie Głównej Policji doszło do eksplozji. Jedna osoba została ranna, a na miejscu pracowali policyjny pirotechnicy. I to praktycznie wszystko, co oprócz wypowiedzi rzecznika policji, wiadomo o eksplozji na ten moment.

„Wiemy na pewno, że w pomieszczeniach ochrony KGP doszło do ukruszenia stropu” – informuje Radio ZET, powołując się na źródła w Komendzie Głównej Policji.

Do sprawy, jak już wspomnieliśmy, odniósł się rzecznik policji Mariusz Ciarka. „Do uszkodzenia stropu doszło wczoraj w pomieszczeniu służby ochronnej.” – przekazał rzecznik mundurowych w rozmowie z Onetem.

„Jest to pomieszczenie niejawne, w którym znajdują się urządzenia związane z zapewnieniem ochrony obiektów KGP, dlatego nie możemy udzielać żadnych informacji” – dodał Mariusz Ciarka.

Na ten moment nie są więc znane dokładne szczegóły, jak i dlaczego doszło do eksplozji w Komendzie Głównej Policji. Jak tylko pojawią się nowe informacje bądź policja przekaże oświadczenie, poinformujemy o tym na naszym portalu.

źródło: Radio ZET, Onet

Zobacz również: