Basia Kurdej-Szatan
Foto: YouTube

Raczej nie tego spodziewała się Barbara Kurdej-Szatan. Właśnie wyszły na jaw przykre dla blondwłosej aktorki informacje. Z pewnością artystce nie jest teraz do śmiechu.

Barbara Kurdej-Szatan właśnie straciła posadę

W mediach pojawiła się informacja, która zasmuci fanów byłej gwiazdy „M jak miłość”. Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę. Program z jej udziałem okazał się kompletną klapą

Przypomnijmy, że Kurdej-Szatan i jej mąż – Rafał Szatan byli jedną z par prowadzących audycję „Poranny rogal” w Zoom TV. Właśnie okazało się, że program ten po zaledwie pięciu miesiącach od premiery zniknął z anteny. Wszystko z powodu zbyt niskiej oglądalności.

„Poranny rogal” po raz pierwszy wyemitowano w lipcu tego roku na antenie Zoom TV. Audycja miała charakter programu śniadaniowego. Co ciekawe, twórcy produkcji zakładali, że będzie ona stanowić olbrzymią konkurencją dla śniadaniówek najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Chodziło oczywiście o „Pytanie na śniadnie” i „Dzień dobry TVN”.

Jak się właśnie okazało, twórcy programu bardzo się przeliczyli. Audycja z Barbarą Kurdej-Szatan w roli współprowadzącej odnotowała niską oglądalność. Podjęto decyzję o jej zdjęciu z anteny. Ostatni odcinek widzowie mogli obejrzeć 12 grudnia.

Warto podkreślić, iż program śniadaniowy z Kurdej-Szatan przez pierwsze dwa tygodnie zgromadził przed telewizorami zaledwie 4 tysiące osób. Co prawda od trzeciego tygodnia liczba widzów wzrosła do 6,1 tysiąca. Jednak jak widać, takie wyniki oglądalności „Porannego rogala” nie były satysfakcjonujące dla władz Zoom TV.

W związku z powyższym Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę. Z pewnością nie jest to komfortowa sytuacja dla aktorki. Zwłaszcza w kontekście zbliżających się świąt, taka wiadomość musi smucić.

Należy zwrócić uwagę, że to kolejny już raz, kiedy Barbara Kurdej-Szatan traci posadę w niezbyt pzryjemnych okolicznościach. Przypomnijmy, że z początkiem grudnia 2021 roku aktorka została wyrzucona z serialu „M jak miłość”. Sytuacja ta była pokłosiem afery związanej ze skandaliczną wypowiedzią artystki na temat Straży Granicznej.

Na koniec warto wspomnieć, iż oprócz Barbary Kurdej-Szatan i jej męża, „Poranny rogal” prowadzili także: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Sławomir i Kajra, Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili, siostry Karolina i Katarzyna Zielińskie oraz Łukasz i Beata Rybarscy z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

źródło: Goniec

Zobacz również: