Magda Gessler

Przykra wiadomość na temat Magdy Gessler. Okazuje się, że gospodyni „Kuchennych rewolucji” nie ma ostatnio powodów do radości. Córka gwiazdy TVN zabrała głos i opowiedziała o niezdiagnozowanej jak dotąd chorobie.

Jedyna córka Magdy Gessler jest chora

Córka popularnej restauratorki, Lara Gessler opublikowała ostatnio w mediach społecznościowych przykry wpis. To, co napisała latorośl Magdy Gessler, bardzo zasmuciło jej wielbicieli.

Okazuje się, że córka Magdy Gessler jest chora. Lara opowiedziała o badaniach i zaleceniach lekarza. Niestety to nie są dobre wieści. Zresztą sam post na Instagramie jest dość smutny.

Na zdjęciu zrobionym w windzie widzimy młodą Gessler, która jest dosłownie opatulona od stóp do głów. Uwagę zwraca zwłaszcza głowa, która jest opatulona specjalnym kominem. Jej mina jest raczej niewyraźna.

Nie powinno to dziwić, zwłaszcza jeśli dowiemy się, co przytrafiło się dziecku Magdy Gessler. Kobieta, która niedawno po raz drugi została mamą, wyznała, że zmaga się z tajemniczą chorobą. Niestety póki co lekarze nie wiedzą, co jej dolega.

„Jak tam u Was? Ja od początku tygodnia jestem uwięziona w domu. Pierwszy raz od 8 lat biorę antybiotyk. Myślałam, że w domu sobie chociaż odpocznę, ale w czasach pracy zdalnej nic z tego” – przyznała Lara. „Do tego zmęczenie milion, bo teorie co do tego, co to za choróbsko były różne – od anginy po mononukleoze – badania wykluczyły oba. Najważniejsze, że jest już lepiej i może nie wszystkie śledziki mnie ominą” – dodała Gessler.

Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów ze strony internautów. Użytkownicy Instagrama wyrazili swoje współczucie i życzyli Larze zdrowia. „Zdrówka dużo, mnie trzyma od zeszłego piątku”, „Zdrówka życzę, jak sobie radzisz sama z maluszkami? Kuruj się kochana”, „Zdròweczka dla Ciebie i rodzinki”, „Ja też uziemiona w łóżku, ale do świąt damy radę” – napisali ludzie.

źródło: Lelum

Zobacz również: