Krzysztof Skiba
Foto: Instagram

Krzysztof Skiba zaskoczył opinię publiczną odważnym wyznaniem. Muzyk wyjawił, że jego życie prywatne bardzo się zmieniło. Mało tego opublikował zdjęcie, które ma potwierdzać jego slowa.

Krzysztof Skiba na nowo układa sobie życie

58-letni lider zespołu „Big Cyc” opublikował odważny wpis, w którym odniósł się do licznych plotek na swój temat, a konkretnie na temat swojego małżeństwa. Krzysztof Skiba nie krył, że jego celem jest zdementowanie nieprawdziwych informacji podawanych przez niektóre media.

Krzysztof Skiba ujawnił, iż rozstał się z żoną. Muzyk nie jest jednak sam. Mężczyzna spotyka się z młodszą o 26 lat partnerką. Dodajmy, że celebryta umieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie ze swoją nową ukochaną.

„W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam. Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku” – napisał Krzysztof Skiba.

Kim jest wybranka Skiby? Otóż to 32-letnia modelka Karolina Kempińska. Jak już wspomnieliśmy, kobieta jest młodsza od muzyka o 26 lat. Jednakże tak spora różnica wieku nie stanowi dla nich żadnej przeszkody i wiele wskazuje na to, że tworzą szczęśliwą relację.

W tym miejscu warto zwrócić uwagę, że to kolejna w ostatnich dniach zaskakująca wiadomosć dotycząca Krzysztofa Skiby. Nie tak dawno, bo 5 grudnia jego dorosły syn Tytus dokonał coming outu.

„Jestem biseksualny i tego nie ukrywam. Nie widzę powodów, dla których miałaby to być tajemnica. A wręcz na odwrót – ukrywanie tego może chyba wiele w życiu zepsuć […]. Od kiedy zacząłem czuć pociąg seksualny, emocjonalny czy romantyczny do innych osób, to tak – i do dziewczyn, i do chłopaków. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek było inaczej” – wyznał 25-letni syn lidera kapeli „Big Cyc”.

źródło: Super Express

Zobacz również: