nie żyje legendarny muzyk

Bardzo smutna informacja pojawiła się w mediach. Zmarła legenda światowego rapu. Coolio, autor hitu „Gangsta Paradise”, nie żyje. Dodajmy, iż gwiazdor muzyki odszedł w tajemniczych okolicznościach.

Nie żyje utalentowany raper, kompozytor i aktor

Znany raper Coolio nie żyje. Legendarny artysta zmarł w tajemniczych okolicznościach. „Coolio został znaleziony martwy przez swojego przyjaciela i menadżera Jareza w środę 28 września po południu” – podali dziennikarze. Mężczyzna odkrył leżącego na podłodze 59-latka, który nie dawał oznak życia.

Menadżer muzyka natychmiast wezwał karetkę pogotowia. Jednak lekarzom nie udało się uratować życia legendarnego rapera. Warto podkreślić, iż służby nie ustaliły jeszcze oficjalnej przyczyny śmierci artysty. Znajomy legendy rapu przekazał, że ratownicy medyczni, którzy ratowali artystę, podejrzewają zatrzymanie akcji serca. Dziennikarze donieśli natomiast, że „w miejscu śmierci Coolio nie znaleziono żadnych narkotyków ani akcesoriów związanych z narkotykami”.

Media zwróciły uwagę, iż policja wszczęła dochodzenie w sprawie śmierci 59-latka. Dalsze kroki służb mają być uzależnione od wyników sekcji zwłok i badań toksykologicznych. Podobno na ten moment nic nie wskazuje na to, że mogło dojść do przestępstwa. Niemniej sprawa zgonu Coolio jest dość zagadkowa.

Znana na całym świecie aktorka mocno przeżyła śmierć rapera

Jak nie trudno się domyślić, o tym, iż nie żyje Coolio napisały media na całym świecie. Wpis w tej sprawie opublikowała w mediach społecznościowych znana amerykańska aktorka. Michelle Pfeiffer mocno przeżyła śmierć muzyka. Świadczą o tym słowa 64-latki. „Mam złamane serce na wieść o odejściu utalentowanego artysty Coolio. Jego życie zostało zakończone zdecydowanie za wcześnie” – przyznała na swoim oficjalnym wpisie na Instagramie.

Michelle Pfeiffer wyjaśniła, co łączyło ją z legendarnym raperem. „Jak niektórzy z was mogą wiedzieć, miałam szczęście pracować z nim przy filmie „Młodzi i gniewni” w 1995 roku. Wygrał nagrodę Grammy za swoją genialną piosenkę na ścieżce dźwiękowej. To moim zdaniem było powodem tak wielkiego sukcesu naszej produkcji” – podkreśliła gwiazda.

źródło: Fakt

Zobacz również: