Magda Gessler

Do tej pory Magda Gessler nie miała żadnych powodów do niepokoju. Jej kariera rozwijała się znakomicie, a firmowane przez nią programy biły rekordy popularności. Jednak właśnie pojawiły się nieoficjalne informacje, które mogą poważnie zmartwić gwiazdę TVN. Chodzi o kultowe „Kuchenne rewolucje”.

Magda Gessler straci program?

Niewątpliwie „Kuchenne rewolucje” to wielki hit TVN-u. Program bije rekordy popularności od 12 lat. Przez ten czas wyemitowano aż 24 edycje show. Magda Gessler z małoznanej restauratorki stała się jedną z największych gwiazd w naszym kraju.

Niestety, dziennikarze dotarli do nieoficjalnych wiadomości, które mogą zaniepokoić Magdę Gessler. Okazuje się, że „Kuchenne rewolucje” powoli tracą widzów. Widownia kulinarengo show zmniejszyła się o 300 tys. osób w stosunku do poprzedniego roku. Czyżby program znudził się Polakom?

„Widownia reality-show Magdy Gessler w porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej spadła o 300 tys. osób. Wówczas (tj. w okresie od 2 do 16 września 2021 roku) „Kuchenne rewolucje” oglądało średnio 1,45 mln widzów, przy udziałach na poziomie 12,52 proc. w 4+, 17,10 proc. w 16-49 i 14,87 proc. w 16-59” – wynika z danych, które opublikowali redaktorzy jednego ze znanych portali.

Najnowsze odcinki show z udziałem Magdy Gessler, które stacja TVN emituje obecnie, gromadzą przed telewizorami średnio 1,15 mln osób. Niewątpliwie to niezadowalajacy wynik. Rok temu „Kuchenne rewolucje” miały o 300 tys. widzów więcej niż teraz.

Cała sytuacja ma irytować zarówno Magdę Gessler, jak i zarząd TVN (Discovery). Podobno władze stacji postawiły gwieździe warunek. Chodzi o poprawę wyników oglądalności.

Zdaniem dziennikarzy Magda Gessler musi szybko znaleźć jakieś rozwiązanie. Jeśli jej show spadnie poniżej satysfakcjonującego progu oglądalności (1 mln widzów), kolejne edycje mogą nie być już produkowane.

źródło: Super Express, tysol.pl

Zobacz również: