Królowa Elżbieta II

W internecie pojawiło się ostatnie zdjęcie Królowej Elżbiety II. Od razu ruszyła lawina komentarzy, a część osób zauważa na fotografii istotne szczegóły, które przyciągają wzrok i dają do myślenia. Zdjęcie publikujemy w naszym tekście.

Tak wyglądała Królowa Elżbieta II na dwa dni przed śmiercią

Dokładnie dwa dni temu, 8 września 2022 roku, Pałac Buckingham poinformował, że w wieku 96 lat zmarła Królowa Elżbieta II. Następcą tronu będzie jej syn, Książe Karol III. Po śmierci Królowej Elżbiety II nie mają końca różne spekulacje i domysły. Część z nich krąży wokół ostatniego zdjęcia, które pojawiło się w internecie.

Część komentatorów zauważa, że na ostatnim zdjęciu Królowej Elżbiety II, które opublikowano na dwa dni przed jej śmiercią, a więc 6 września 2022 roku, widoczne są isostne szczegóły, które wskazują, że z jej zdrowiem, delikatnie mówiąc, nie było najlepiej. O co takiego chodzi?

Komentatorzy na Wyspach Brytyjskich zauważają, że Królowa Elżbieta II na ostatnim zdjęciu wygląda na mocno wychudzoną, bardziej wyraźniej zgarbnioną, niż zwykle, a uwagę przykuwa także sina dłoń.

Dr Deb Cohen-Jones tłumaczy, że posiniaczona dłoń może być następstwem choroby naczyń obwodowych i wywołanego nią zaburzenia krążenia krwi. Medyk mówi, że niewykluczone, iż to rezultat uszkodzenia serca Królowej Elżbiety II. Opisywane zdjęcie publikujemy poniżej.

ostatnie zdjęcie królowej elżbiety ii
theroyalfamily Instagram

Zobacz również: