kobieta otruła chłopca

Trudna zrozumienia historia z tragicznym finałem dotknęła pewną zwykłą rodzinę. Otóż 13-letni chłopiec nie żyje. Powód? Nastolatek został z zimną krwią otruty przez pewną kobietę. Motywy jej działania nie mieszczą się w głowie.

Otruty chłopiec mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu

Szok i niedowierzanie. W miniony piątek w mieście Karajkkal w południowo-wschodnich Indiach doszło do szokującgo zdarzenia. Kobieta otruła nastoletniego chłopca. Smutne wieści przekazały lokalne media. „Matka 13-letniej dziewczynki otruła jej kolegę ze szkoły, ponieważ ten osiągał w szkole lepsze wyniki” – podali indyjscy dziennikarze.

Trucicielką okazała się Sahayarani Victoria- matka koleżanki zmarłego chłopca. Kobieta przyszła do prywatnej szkoły i poprosiła dozorcę, żeby przekazał zimne napoje 13-letniemu Bali Manikandanowi. 42-latka miała skłamać, że jest krewną dziecka i wykonuje polecenie jego rodziców.

Chłopiec wypił otrzymane napoje. Po powrocie do domu poczuł się źle i zaczął wymiotować. Rodzice od razu zawieźli go do szpitala. Jednocześnie o całej sytuacji poinformowali władze jego szkoły.

Szybko ustalono, że dozorca widział, iż 13-latek poczuł się niedobrze niedługo po wypiciu otrzymanych napojów. Następnie przejrzano nagrania z zamontowanych w szkole kamer monitoringu. Zapisy wideo potwierdziły, iż 42-latka przekazała pracownikowi placówki butelki z płynem.

Początkowo rokowania lekarzy były dobre. Stan nastolatka po przewiezieniu do szpitala nawet zaczął się poprawiać. Niestety następnego dnia wieczorem gwałtownie się pogorszył. 13-latek zmarł w szpitalu.

O całej sprawie została poinformowana policja. Sahayarani Victoria została zatrzymana. Jeszcze w areszcie usłyszała zarzut morderstwa.

W tej chwili trwa wyjaśnianie okoliczności zabójstwa. Najpierw aresztowana kobieta zapewniała, że nie ma związku z tragedią. Później przyznała, że kupiła tabletki na biegunkę i dorzuciła je do soku.

Dziennikarze podali, iż trucicielka stwierdziła, że nie chciała zabić chłopca, który w nauce wiele razy rywalizował z jej córką. Zamierzała jedynie uniemożliwić mu uczestnictwo w zbliżającej się corocznej szkolnej uroczystości.

Doniesienia przedstawicieli mediów potwierdzają służby. Także według wstępnych ustaleń policji motywem morderstwa mogła być zazdrość kobiety o dobre wyniki chłopca w nauce i jego aktywność społeczną. Dodajmy, iż zmarły Bala Manikandan był najlepszym uczniem w klasie.

źródło: TVN24

Zobacz również: