Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej lubianych wokalistek w naszym kraju. Z pewnością z tego powodu najnowsze słowa piosenkarki nieco zasmucą jej wielbicieli. Okazuje się, że kobieta ma pewne problemy zdrowotne. 

Chylińska nie ma łatwego życia jako jurorka w „Mam talent”

Gwiazda TVN przyznała, że rola jurora w „Mam talent” nie należy do najłatwiejszych. To dość zaskakujące wyznanie, gdyż oglądając show wydaje się, że Chylińska jest zrelaksowana i niczym się nie przejmuje.

Tymczasem prawda jest zupełnie inna. Okazuje się, że pomimo 14-letniego doświadczenia w fotelu jurora „Mam talent”, Chylińska przeżywa swój mały dramat. Gwiazda TVN płaci pewną cenę za udział w popularnym show. Chyba nikt z widzów nie zdawał sobie z tego sprawy.

Z pewnością Agnieszka Chylińska poważnie podchodzi do talent show. „To ciężka praca, głównie związana z tym, aby być uczciwym. Uczymy się metodą prób i błędów. Ja jestem cały czas w tym procesie, ponieważ za każdym razem jest inaczej” – ujawniła piosenkarka.

Mało tego, artystka przyznała, że „Mam talent!” sprawiło, że pojawiły się u niej pewne problemy zdrowotne. Chylińska nie do końca potrafi oddzielić pracę od życia prywatnego. Z tego powodu często zabiera rozterki związane z programem do swojego domu. Jednocześnie wokalistka zauważyła, że takie zachowanie jest „mało profesjonalne” z jej strony.

„Rzeczywiście jest trud z zaśnięciem. Zawsze się zastanawiam, czy byłam sprawiedliwa, czy słowa, których użyłam, były adekwatne, czy czasem nie byłam za mocn” – wyjaśniła Agnieszka Chylińska.

Jak widać gwiazda jest bardzo empatyczną i wrażliwą osobą. Na szczęście kobieta nie zamierza rezygnować z udziału w „Mam talent”. Dziennikarze donieśli, iż najnowsza odsłona produkcji pojawi się na ekranach telewizorów wraz z jesienną ramówką stacji TVN.

źródło: Lelum

Zobacz również: