Krzysztof Krawczyk Junior
foto: YouTube

Pojawiły się przykre informacje na temat syna Krzysztofa Krawczyka. Ostatnie słowa i podjęte przez niego decyzje napawają ogromnym niepokojem. Niewątpliwie z mężczyzną dzieje się coś bardzo złego.

Krzysztof Krawczyk Junior miał ciężkie życie

Z pewnością syn Krzysztofa Krawczyka nie ma lekko w życiu. Potomek słynnego piosenkarza wiele lat mieszkał u krewnych. Później, po śmierci wuja, mężczyzna przez jakiś czas był bezdomny.

Po śmierci ojca Krzysztof Krawczyk Junior popadł w konflikt ze swoją macochą Ewą. Powodem był testament piosenkarza. W myśl jego zapisów mężczyzna nie otrzymał po śmierci rodzica ani grosza. Tym co bulwersuje są doniesienia, jakoby gwiazdor miał wydziedziczyć syna tuż przed swoim odejściem.

W końcu wydawało się, że wszystko zmierza do szczęśliwego finału. Krzysztof Krawczyk Junior wspierany przez Krzysztofa Cwynara i Mariana Lichtmana rozpoczął batalię sądową o majątek po ojcu. Oprócz tego, zamieszkał ze swoją partnerką Katarzyną.

Niepokojący wpis w mediach społecznościowych

Niestety poprawa sytuacji syna gwiazdora była tylko chwilowa. Krzysztof Krawczyk Junior musiał wyprowadzić się od ukochanej. Rzekomo chciała tego matka kobiety. Później pojawiły się problemy w ich związku. Mężczyzna zerwał z partnerką.

Po rozstaniu syn wokalisty zerwał wszelkie kontakty z kobietą. „Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara” – przyznała Katarzyna Filipiak. „Nie wiem, co się dzieje. Rozstaliśmy się i on nie rozmawia ze mną” – dodała.

To jednak nie wszystko. Prawdopodobnie cała sytuacja wpłynęła bardzo negatywnie na psychikę Krzysztofa Krawczyka Juniora. Na jego profilu w social mediach pojawił się bardzo niepokojący wpis. „Wycofuję się i kończę wszystko, co ze śpiewem i muzyką związane jest” – napisał. Dodajmy, iż mężczyzna zasugerował również, iż „jest najgorszy i ma same wady”. 

Użytkownicy mediów społecznościowych niemalże natychmiast starali się pocieszyć i zmotywować syna legendarnego piosenkarza. W komentarzach pojawiły się prośby o to, aby się nie poddawał i walczył o marzenia.

„Nie warto się tym przejmować i tracić czas i zdrowie. Trzeba myśleć pozytywnie”, „Co za pesymizm??? Będzie dobrze. Jesteś zdolny, mądry, dobry. Pamiętaj!!”, „Co, ty opowiadasz IGOR!… Jesteś w tej chwili na prostej i u siebie. Będzie z całą pewnością dobrze, i tak JAK zawsze marzyłeś! NIE poddawaj się złym i chwilowym emocjom. Masz talent, piękny głos i jesteś młody. Co, więcej trzeba? Tylko brać pełnymi garściami, różne smaki życia. Wszystko w Twoich rękach. Głowa do GÓRY. JUTRO BĘDZIE LEPIEJ…” – pisali internauci.

źródło: Pomponik

Zobacz również: