Krzysztof Rutkowski

Niepokojące wieści przekazała żona Krzysztofa Rutkowskiego. Okazuje się, że syn detektywa miał wypadek. Co gorsza chłopiec ucierpiał podczas rodzinnych wakacji. Oto szczegóły incydentu.

Żona detektywa Rutkowskiego opublikowała film w popularnym serwisie internetowym

Maja Rutkowski od jakiegoś czasu prowadzi kanał na YouTube. Za jego pośrednictwem kobieta publikuje nagrania o przeróżnej tematyce. Celebrytka porusza zarówno kwestie zawodowe, jak i prywatne. Najnowsze wideo nosi dość niepokojący tytuł „Wypadek w Grecji”.

Okazuje się, że dziecko Mai i Krzysztofa Rutkowskich uległo wypadkowi już podczas pierwszego dnia wypoczynku w Grecji. Żona detektywa opublikowała film, w którym pokazała jakiej kontuzji nabawił się jej syn. O tym, iż było groźnie świadczy fakt, iż chłopiec potrzebował pomocy medycznej.

„U Nas nie może być nudno ani na sekundę. Miał być wypoczynek, relaks, a spotkało nas takie nieszczęście” – napisała w mediach społecznościowych Maja Rutkowski.

Ukochana detektywa po pierwsze pokazała ranę swojego syna. Krzysztof Junior ma głebokie rozcięcie na udzie. Po drugie wyjaśniła, iż konieczna okazała się wizyta w aptece. Dziecko zostało zaszczepione przeciwko tężcowi, a następnie założono mu opatrunek.

W nagrodę za odwagę i dobre sprawowanie w trakcie zakładania opatrunku, chłopiec otrzymał zabawki. Dziecko wybrało sobie dwa samochody, które prawdopodobnie pozwoliły mu szybko zapomnieć o wypadku.

Poniżej zamieszczamy wspomniany filmik, który został opublikowany przez Maję Rutkowski w serwisie YouTube.

Nie tylko żona Krzysztofa Rutkowskiego skomentowała incydent z udziałem syna. Także popularny detektyw odniósł się do przykrej sytuacji. W rozmowie z dziennikarzem potwierdził, że syn uległ wypadkowi podczas zabawy. Na szczęście rana nie okazała się zbyt groźna. Chociaż konieczna była interwencja medyczna.

źródło: Plejada

Zobacz również: